Merė domėjosi vaikų poilsiu stovykloje
2013-07-18
Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė iš Mero fondo skyrė du tūkstančius litų gabių ir visuomeniškai aktyvių mokinių vasaros poilsiui VšĮ Kintų „Vėtrungės poilsiavietės“ stovykloje iš dalies apmokėti. Trečiadienio vakarą Merė lankėsi „Vėtrungės“ stovykloje ir…
