Geradarių vizitas
2013-12-19
Šilutės r. savivaldybėje apsilankė nuolatiniai Šilutės rajono įvairių įstaigų rėmėjai, labdaros teikėjais ir geradariai iš Emericho (Vokietija) miesto Daiva ir Alfredas Bartminai. Svečius priėmė meras Šarūnas Laužikas. Ponas Alfredas pateikė trumpą ataskaitą apie suaukotas lėšas,…
