Šilutės r. savivaldybės merė Daiva Žebelienė, administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis ir pavaduotojas Alvidas Šimelionis priėmė, pasveikino ir padėkojo gabiausiems Šilutės rajono formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų mokiniams, jų mokytojams ir tėveliams.
Laureatų lentelė:
Eil. nr. |
Mokinys, mokykla, klasė |
Pasiekimai |
Mokytojo vardas, pavardė |
1. |
Žibų pradinės mokyklos 1 klasės mokinė Emilija Kekytė |
Tarptautiniame matematikos konkurse Kengūra pateko į Lietuvos geriausių 50-uką |
Mokytoja metodininkė Sigutė Kačinskienė |
2. |
Žibų pradinės mokyklos 1 klasės mokinė Meda Stonytė |
Tarptautiniame matematikos konkurse Kengūra pateko į Lietuvos geriausių 50-uką |
Mokytoja metodininkė Sigutė Kačinskienė |
3. |
Žibų pradinė mokyklos 1 klasės mokinys Ugnius Norkus |
Tarptautiniame matematikos konkurse Kengūra pateko į Lietuvos geriausių 50-uką |
Mokytoja metodininkė Sigutė Kačinskienė |
4. |
Pamario pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinys Viktor Vostrikov |
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse laimėjo I vietą |
Mokytoja metodininkė Elvita Andriulionienė |
5. |
Pamario pagrindinės mokyklos 7 klasės mokinys Eimantas Balčytis |
Lietuvos 6-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėjo III vietą |
Mokytoja metodininkė Regina Zybartaitė |
6. |
Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 7 klasės mokinys Lukas Arlauskas |
45 Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso III vietos laureatas |
Mokytoja metodininkė Dalia Agintienė |
7. |
Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinys Irmantas Linkis |
Lietuvos 4-5 klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėjo I vietą |
Mokytoja metodininkė Laimutė Riebždienė |
8. |
Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 5 c klasės mokinys Benas Ranauskas |
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ 5 vieta; Respublikinio konkurso „Lietuvos tūkstantmečio vaikai dalyvis“ |
Mokytoja metodininkė Laimutė Riebždienė |
9. |
Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 6 klasės mokinė Gabija Barkauskaitė |
Laimėjo Švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomą kompiuterinių priešinių konkurse |
Mokytoja metodininkė Rita Barkauskienė |
10. |
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos 11 klasės mokinė Giedrė Pupšytė |
Europos Komisijos vertimo raštu konkurse laimėjo diplomą „Geriausia jaunoji vertėja iš Lietuvos“ , prizas jai įteiktas Briuselyje |
Mokytoja metodininkė Danguolė Naujokienė |
11. |
Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos 11 klasės mokinys Viktoras Jurkaitis |
Tarptautiniame matematikos konkurse Kengūra respublikoje laimėjo 26 vietą. |
Mokytoja Jadvyga Rutkauskaitė |
12. |
Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos 11 klasės mokinė Emilija Mikutytė |
Europos sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse laimėjo 3 vietą |
Mokytoja metodininkė Danguolė Šaulienė |
13. |
Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos 11 klasės mokinė Agnė Dirgėlaitė |
Europos sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse laimėjo 3 vietą |
Mokytoja metodininkė Danguolė Šaulienė |
14. |
Šilutės Vydūno gimnazijos 1 klasės mokinys Martynas Šapalas |
Lietuvos fizikos čempionate laimėjo 1 vietą |
Mokytojas metodininkas Edmundas Regelskis |
15. |
Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokinys Eimantas Šaulitis |
Respublikinė istorijos olimpiadoje laimėjo 2 vietą; Lietuvos televizijos projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ finalininkas |
Mokytojas metodininkas Saulius Zdanevičius |
16. |
Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokinys Oskaras Venckus |
Lietuvos mokinių Jaunųjų filologų konkursas, 1 vieta; Fotografijų paroda „Žemės spalvos“ 3 vieta; Foto maratonas „Lietuvos gamtos pažinimo keliai“ 1vietą; Kompiuterinės animacijos konkurse nugalėtojas |
Mokytoja metodininkė Laimutė Pakalniškienė, mokytoja metodininkė Audronė Stasiulienė, mokytoja metodininkė Audronė Česnakevičienė, mokytoja ekspertė Tatjana Balvočienė |
17. |
Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokinys Martynas Kostiuška |
Debatų anglų kalba konkurse 1 vieta; konkurse „Geriausias debatininkas“ 2 vieta |
Vyresnioji mokytoja Renata Baliasi |
18. |
Šilutės Vydūno gimnazijos mokinė Rūta Ramanauskaitė |
Debatų anglų kalba konkurse 1 vieta |
Vyresnioji mokytoja Renata Baliasi |
19. |
Šilutės Vydūno gimnazijos mokinė Monika Rimkutė |
Debatų anglų kalba konkurse 1 vieta |
Vyresnioji mokytoja Renata Baliasi |
20. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinė Indrė Montvydaitė |
Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkurso laureatė |
Mokytoja metodininkė Angelė Alšauskienė |
21. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinė Viktorija Gečaitė |
Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkurso laureatė |
Mokytoja metodininkė Angelė Alšauskienė |
22. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinė Karolina Stonytė |
Tarptautinio konkurso „Muzika be sienų“ laureatė |
Vyresnioji mokytoja Liudmila Sandra Tunaitienė |
23. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinė Kornelija Tunaitytė |
Tarptautinio konkurso „Muzika be sienų“ 3 vietos laimėtoja |
Vyresnioji mokytoja Liudmila Sandra Tunaitienė |
24. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinė Ugnė Petniūnaitė |
Tarptautinio konkurso „Muzikuojame dviese“ 3 vietos laimėtoja |
Mokytoja ekspertė Liudmila Kašėtienė |
25. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinė Emilija Skikaitė |
Tarptautinio konkurso „Muzikuojame dviese“ 3 vietos laimėtoja |
Mokytoja ekspertė Liudmila Kašėtienė |
26. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinė Gabrielė Paužuolytė |
Tarptautinio konkurso „Muzikuojame dviese“ 2 vietos laimėtoja |
Mokytoja ekspertė Liudmila Kašėtienė |
27. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinė Laura Birbalaitė |
Tarptautinio konkurso „Muzikuojame dviese“ 2 vietos laimėtoja |
Mokytoja ekspertė Liudmila Kašėtienė |
28. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinys Kasparas Mikužis |
Tarptautinio konkurso „Jaunasis muzikantas“ Taline 1 vietos laureatas; Tarptautinio konkurso „Muzikuojame dviese“ 1 vietos laureatas |
Mokytoja ekspertė Liudmila Kašėtienė |
29. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinė Emilija Lidžiūtė |
Tarptautinio Jeronimo Kačinsko instrumentinių ansamblių konkurso 3 vietas laureatė |
Vyresnioji mokytoja Loreta Kabanova |
30. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinys Benas Taroza |
Tarptautinio Jeronimo Kačinsko instrumentinių ansamblių konkurso 3 vietas laureatas; Lietuvos akordeonistų konkurso diplomantas |
Vyresnioji mokytoja Loreta Kabanova |
31. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinė Laura Šveikauskaitė |
Tarptautinio Jeronimo Kačinsko instrumentinių ansamblių konkurso 3 vietas laureatė |
Vyresnioji mokytoja Loreta Kabanova |
32. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokinė Gabrielė Norvaišaitė |
Tarptautinio Jeronimo Kačinsko instrumentinių ansamblių konkurso 3 vietas laureatė |
Vyresnioji mokytoja Loreta Kabanova |
Taip pat mero padėkos raštais ir piniginiais čekiais apdovanotos šios mokinių komandos ar meno kolektyvai ir juos parengę mokytojai:
Eil. Nr.. |
Mokyklos mokinių komandos, meno kolektyvo pavadinimas |
Mokytojas |
Dovana litais |
1. |
Šilutės pirmosios gimnazijos retorikos ir folkloro kolektyvas Lietuvos mokinių „Atverk tautos lobynų gelmes“ 1 vieta |
Mokytoja metodininkė Vaida Galinskienė Mokytoja metodininkė Giedrė Pocienė |
200 |
2. |
Šilutės r. vaikų meno mokyklos fanfarinis orkestras „Pamarys“ |
Mokytojas ekspertas Gražvydas Raila |
500 |
3. |
Šilutės pirmosios gimnazijos komanda laimėjo 2 vietą Lietuvos Junior Achievement konkurse |
Mokytoja metodininkė Galina Raicevičienė |
100 |
4. |
Šilutės r. Katyčių pagrindinės mokyklos mergaičių komanda, Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose užėmusi 2 vietą |
Mokytoja metodininkė Danutė Plaipienė |
200 |
5. |
Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mergaičių komanda, Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos varžybose laimėjusi 3 vietą ir berniukų komanda, Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos varžybose laimėjusi 2 vietą |
Mokytoja Dainora Grevienė, Mokytoja metodininkė Zita Urmulevičienė |
200 |
Šilutės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas ir LR žemės ūkio ministerijos specialistai. » Daugiau
Šiandien Pamaryje – neeilinė diena. Šilutės rajono savivaldybėje lankėsi LR Prezidentas Gitanas Nausėda ir Pirmoji ponia Diana Nausėdienė. » Daugiau
Lapkričio 28 d. Vilniuje, Lietuvos mokslų akademijoje, vyko renginys, skirtas Klaipėdos krašto 100-mečiui paminėti, o jame netrūko žaviųjų » Daugiau
Lapkričio 16 d. įvyko Socialinių reikalų komiteto posėdis Šilutės pirmojoje gimnazijoje. Posėdyje dalyvavo: Šilutės r. sav. Švietimo, kultūros » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vicemerai Tomas Budrikis bei Daiva Žebelienė lapkričio 7 d. dalyvavo jau tradiciniais » Daugiau
Spalio 31 d. Šilutės rajono savivaldybėje rinkosi Savivaldybės sporto tarybos nariai. Svarstyta 12 su Šilutės krašto sportu susijusių » Daugiau
Spalio 26 d. Šilutės rajono savivaldybės vadovams ir visų seniūnijų seniūnams buvo pristatytas specialiai parengtas Šilutės rajono savivaldybės » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybės vicemeras Tomas Budrikis, Administracijos direktorius Andrius Jurkus, Centralizuotos buhalterijos skyriaus vedėja Anžela Bernotienė bei Biudžeto » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras gegužės 30–birželio 6 ir rugsėjo 25–28 dienomis Šilutės rajono savivaldybės 19-oje mokyklų » Daugiau
Spalio 19 d. Šilutės rajono savivaldybėje apsilankė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos skyriaus vadovė Jolanta Jonikienė ir skyriaus darbuotojas » Daugiau
Parašykite komentarą