Minint Pasaulinę vandens dieną merės prašymas neteršti vandens išteklių
2013-03-22
Minint Pasaulinę vandens dieną Šilutės r. savivaldybės merė Daiva Žebelienė kreipėsi į gyventojus su prašymu tausoti vandens telkinius, neteršti jų. Mielieji Vandenų krašto žmonės, minėdami šią dieną pasidžiaukime, kad gyvename valstybėje, kuri gėluoju gelmių vandeniu…
