Savivaldybėje posėdžiavo jaunieji politikai
2019-11-27
Šilutės rajono savivaldybėje lapkričio 22 d. susirinko jaunieji politikai į jau 6-ąjį kartą vykstančią pilietiškumo mokyklą. Mokinius didžiojoje posėdžių salėje pasveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudienė, Tarybos narė Sandra Tamašauskienė.…
