Apdovanota Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadorė
2022-07-19
Šiandien Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, pavaduotoja Daiva Žebelienė ir vicemeras Sigitas Šeputis apdovanojo Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadorę Nijolę Šukaitytę-Černiauskienę, kuri atvyko iš Čikagos. Nijolė Čikagoje yra įkūrusi tautinių šokių kolektyvą „Rusnė“. Ji tikra lietuvių tautos kultūros…
