Potvyniui artėjant – nuotolinis susitikimas su vidaus reikalų ministre (1)
2021-02-24
Šilutės rajono savivaldybės vadovai bei administracijos specialistai dalyvavo nuotoliniame susitikime su LR vidaus reikalų ministre A. Bilotaite. Susitikimo metu kalbėta apie savivaldybių pasirengimą būsimam potvyniui. Meras Vytautas Laurinaitis patikino, kad Šilutės rajono savivaldybė būsimam potvyniui pasirengusi ir…
