Meras aplankė bendruomenes
2014-12-17
Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis lankėsi Vainuto gimnazijos ir Balčių bendruomenių šventėse. Vainuto gimnazijoje lankėsi Šilutės parapijos dekanas Stasys Toleikis, kuris pasveikino susirinkusią mokyklos bendruomenę, vaikus ir tėvus, palinkėjo pakantumo, racionalaus problemų sprendimo ir tapti…
