Spalio 5-ąją – Tarptautinę mokytojų dieną – Šilutės kultūros ir pramogų centro salė buvo sausakimša. Į šventinį koncertą sugužėjo pedagogai ne tik iš Šilutės miesto, bet ir iš visos Savivaldybės. Šventine nuotaika pasipuošę tądien buvo ir mokytojai senjorai.
Renginyje dalyvavo Šilutės rajono savivaldybės vadovai – meras Vytautas Laurinaitis, mero pavaduotojas Algis Bekeris, Administracijos direktorius Sigitas Šeputis bei Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis. Šilutės Šv. Kryžiaus parapijos klebonas Remigijus Saunorius susirinkusiesiems perskaitė Telšių vyskupo Kęstučio Kėvalo siųstą sveikinimą, o nuo savęs Švietimo skyriaus vedėjai Birutei Tekorienei padovanojo Rūpintojėlio skulptūrėlę.
„Jūs esate ypatingi ir svarbūs, nes tai, ką jūs davėte, duodate ir duosite mokiniams, yra tarsi bilietas į sėkmę ir ateinančio gyvenimo pamatas“, – gražių žodžių pedagogams negailėjo meras V. Laurinaitis. Savivaldybės vadovai visiems ugdymo įstaigų vadovams įteikė istorines Lietuvos vėliavas bei padėkos raštus.
Oficialioji renginio dalis baigėsi ir visi buvo pakviesti pasiklausyti koncerto. Savo dainas pedagogams dovanojo Laura Remeikienė ir merginų kvartetas bei Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Mindaugas Rojus.
Matematika dažniausiai tampa dalyku, kuriam ieškoma papildomos pagalbos, nes čia kiekviena nauja tema remiasi ankstesnėmis. Jei 5 klasėje » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybėje vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis padėkojo mokiniams, mokytojams, treneriams ir » Daugiau
Daugelis žmonių mokosi anglų kalbos ne vienerius metus, tačiau realioje situacijoje vis tiek nedrįsta kalbėti. Nors suprasti tekstą » Daugiau
Balandžio 10 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filiale bei Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje » Daugiau
2026 m. balandžio 1–3 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Išmok šiandien – » Daugiau
2026 m. kovo 20 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filiale bei Kentrių kaimo bendruomenės salėje vyko » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybės vadovai bei administracijos specialistai kovo 18 d. dalyvavo Šilutės Pamario progimnazijos laboratorijų centro atidarymo šventėje. » Daugiau
2026 m. kovo 16–18 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Žingsnis į skaitmeninių » Daugiau
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje jaunimas turėjo progą pasinerti į neįprastą ir įtraukiančią patirtį – interaktyvią VR akinių » Daugiau
„Tautos didžiausia dovana yra kalba. Ji parodo jos kilmę, galybę ir senovės būdą“ – taip apie tautą ir » Daugiau





Parašykite komentarą