Šrifto dydis:
2011-09-02

Sulaikytas emigrantės šilutiškės nužudymu įtariamas vyriškis (papildyta)(2)Rubrikose: Nusikaltimai  Žymos:

Nuotrauka Londoniete.lt

 

Trečiadienį sulaikytas vyras, įtariamas pagrobęs ir nužudęs Jungtinėje Karalystėje gyvenusią šilutiškę Vitaliją Baliutavičienę.

 

46-erių vyriškis sulaikytas Tauragėje trečiadienio pavakarę. Į šį miestą 29-erių V.Baliutavičienė gyventi su savo buvusiu vyru buvo persikrausčiusi prieš maždaug penkis metus. Dešimties metų sūnų auginanti moteris Anglijoje apsigyveno prieš du metus.

 

V.Baliutavičienė paskutinį kartą matyta rugpjūčio 12 dieną Peterborough mieste rytų Anglijoje. Ji 5.10 val. ryte iš savo namų Burmer Road išėjo į įdarbinimo agentūrą Lincoln Road, bet į sutartą vietą, iš kurios ji turėjo būti vežama į darbovietę, neatėjo.

 

Per One Call Recruitment įdarbinimo agentūrą ji dirbo vienoje iš Peterborough miesto gamyklų ir į darbą kasdien vykdavo beveik 3 kilometrus. Jos sūnus nuo pat mamos dingimo dienos yra policijos prieglobstyje. Portalo Delfi.lt straipsnio komentaruose komentatorius, pasivadinęs „peterboro_lietuvis“ teigia, kad pareigūnai vaiką 19 dienų laikė areštinėje. Pasak kito komentatoriaus, pasivadinusio“ Mhmmhm“, sulaikytasis yra V.Baliutavičienės buvęs vyras.

 

Dingusios moters paiešką vykdžiusi Jungtinės Karalystės policija į gyventojus kreipėsi ir per socialinį tinklą „Facebook“ internete. Į šilutiškės paieškas įsitraukė ir jos darbdaviai, ir jos sūnaus mokyklos direktorius bei mokytoja.

 

Pareigūnai šilutiškės kūno vis dar nerado, todėl tikisi, kad moterį gali pavykti rasti ir gyvą. Jungtinės Karalystės pareigūnai ieškodami moters kūno apieškojo miškingą teritoriją netoli Yaxley kaimo. Šiuo metu anglų pareigūnai su Lietuvos pareigūnais derina sulaikyto įtariamojo ekstradicijos procedūras.

 

Informacija paruošta naudojant „Klaipėda“ dienraščio, tinklaraščio Peterboroughtoday.co.uk, tinklaraščio Londoniete.lt ir „Šilutės žinių“ informaciją

 

Papildyta (tinklaraščio Peterboroughtoday.co.uk skelbiama informacija)

 

Anglijos policija Peterborough mieste penktadienį areštavo 39-erių šiame mieste gyvenančią moterį dėl įtarimų padėjus galimai V.Baliutavičienę nužudžiusiam vyriškiui, kuris yra suimtas Lietuvos pareigūnų ir šiuo metu laukia ekstradicijos proceso pabaigos.

 

Anglijos policija taip pat išplatino įtariamojo žudiko automobilio aprašymą, tai „Mercedes Voto“, su lietuviškais registracijos numeriais ANU666. Jie prašo mačiusius šį mikroautobusą rugpjūčio 11-12 dienomis Peterborough mieste, ypač Lincoln Road rajone skambinti Anglijos policijai numeriu 0345 4564564.

 

Myliu Silute

Skaitytojų komentarai

 1. PASIPIKTINUSI...

  Tirdama lietuvės dingimą Pyterbare prieš šešias savaites Didžiosios Britanijos policija suėmė jau trečią asmenį. 30 metų Vitalija Baliutavicienė penktadienį, rugpjūčio 12, išėjo iš savo namų ir nuo tada jos niekas nematė, informuoja BBC naujienų tarnyba.

  Tirdama lietuvės dingimą Pyterbare prieš šešias savaites Didžiosios Britanijos policija suėmė jau trečią asmenį. 30 metų Vitalija Baliutavicienė penktadienį, rugpjūčio 12, išėjo iš savo namų ir nuo tada jos niekas nematė, informuoja BBC naujienų tarnyba.

  Skelbiama, kad ketvirtadienį Pyterbare buvo suimta 29 metų moteris, kuri įtariama padėjusi nusikaltėliui. Anksčiau dėl lietuvės dingimo taip pat buvo suimta 39 metų moteris ir 46 metų vyras. Moteris taip pat buvo suimta dėl padėjimo nusikaltėliui ir vėliau buvo paleista už užstatą. Vyras buvo areštuotas Lietuvoje. Jis įtariamas pagrobimu ir nužudymu ir dabar laukia ekstradicijos.

  Jungtinės Karalystės policija nerimauja dėl V. Baliutavičienės, kuris jau šešias savaites nebuvo susisiekusi su savo dešimtmečiu sūnumi, o taip pat negrįžo namo net per savo 30-ąjį gimtadienį.

  Pareigūnai moters ieško daugiausia Apvudo rajone. Taip pat aiškinamasi, kur lietuvės dingimo dieną nuo 7 iki 9 val. ryto buvo žalios spalvos mikroautobusiuko „Mercedes Vito“ su registracijos numeriais „ANU 666“.

  Kokios nors informacijos turintys asmenys prašomi paskambinti į Kembridžšyro policiją.

 2. PASIPIKTINUSI...

  2011-09-13 08:49

  Vitalija Baliutavičienė. Kembridžšyro policijos nuotrauka
  29-erių Vitalija Baliutavičienė mįslingomis aplinkybėmis dingo rugpjūčio 12-osios rytą Jungtinėje Karalystėje. Anglų pareigūnai ėmėsi aktyvios nusikaltėlių ir dingusios moters paieškos. Įtarimai padarius šį itin žiaurų nusikaltimą krito ant Tauragėje gyvenusio buvusio Vitalijos sutuoktinio Rimo V. pečių. Prieš savaitę vyras sulaikytas mūsų mieste.

  Įtariamasis – tauragiškis

  Įtariamojo sulaikymo operacija Tauragėje vyko praėjusį trečiadienį.

  – Buvo gautas Jungtinės Karalystės policijos pareigūnų prašymas ir Europos Sąjungos orderis minėtam vyriškiui sulaikyti. Teismas tauragiškį leido suimti dviem mėnesiams. Dabar Vilniaus apygardos teismas ir Generalinė prokuratūra spręs klausimą dėl įtariamojo perdavimo Jungtinės Karalystės pareigūnams, – vakar „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Nomedas Metrikis.

  Sulaikytasis, kuriam pareikšti įtarimai buvusios sutuoktinės ir sūnaus motinos Vitalijos pagrobimu bei nužudymu, yra 46-erių metų amžiaus. Turimais duomenimis, vyras Tauragėje gyveno tik laikinai. Prieš tai Rimas V. yra gyvenęs Šilutėje, Klaipėdoje. Gali būti, kad tokie duomenys suklaidino kai kuriuos žiniasklaidos šaltinius, pranešančius, jog sulaikytasis yra klaipėdietis, kad sulaikymas vyko Klaipėdoje.

  Pora gyveno Tauragėje

  Pranešama, kad Tauragėje kurį laiką gyveno ir dabar be žinios dingusi bei galbūt nužudyta V.Baliutavičienė. Iš Šilutės į Tauragę pora persikėlė maždaug prieš penkerius metus. Prieš dvejus metus ieškoti sotesnio gyvenimo į Angliją moteris išvyko kartu su mažamečiu sūnumi. Šiuo metu 29-erių Vitalija ir 46-erių Rimas oficialiai buvo nutraukę santuokos saitus.

  Dirbo Anglijoje

  Dešimties metų sūnų auginanti moteris Anglijoje kreipėsi į „One Call Recruitment“ įdarbinimo agentūrą. Buvo susiradusi darbą vienoje iš Pyterboro miesto gamyklų. Kasdien į darbą Vitalija pėsčiomis keliaudavo apie 3 kilometrus. Rugpjūčio 12 d., apie 5.10 val. vietos laiku, moteris išėjo iš namų Burmer Road gatvėje į įdarbinimo agentūrą Lincoln Road gatvėje. Tačiau agentūroje, iš kurios turėjo būti gabenama į darbą gamykloje, Vitalija taip ir nepasirodė. Jos darbdaviai Anglijoje moterį apibūdina kaip itin darbščią ir sąžiningą, mokyklos, kurioje mokosi lietuvės sūnus, mokytojai – kaip atsakingą ir mylinčią mamą.

  Viltys miršta paskutinės

  Nors nuo lietuvės dingimo jau praėjo beveik mėnuo, moters kūnas dar nerastas. Britų policija vis dar tikisi surasti Vitaliją gyvą. Policija išplatino pranešimus, kad tuo pačiu metu, kai Tauragėje buvo ieškoma, kaip įtariama, nuo atsakomybės už žiaurų nusikaltimą besislapstančio Rimo V., Pyterboro mieste Anglijos policija areštavo 39-erių moterį, įtariamą padėjusią V.Baliutavičienę nužudžiusiam vyriškiui. Į Lietuvą parvykusį Rimą V. greičiausiai padėjo susekti jo automobilis „Mercedes Vito“, valst.. Nr. ANU666, kurio paiešką buvo paskelbusi Anglijos policija. Tokio masto paieškos, vykusios net ir per socialinį tinklą „Facebook“, pasak policijos pranešimų, Anglijos pareigūnų praktikoje dar nebuvo.

  Kembridžšyro policija ir dabar tikisi bet kokios informacijos apie be žinios dingusią V.Baliutavičienę. Šios įstaigos tinklalapyje Vitalijos paieška skelbiama tiek anglų, tiek lietuvių kalbomis.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„Šilutės žinios” redakcija už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Informuokite „Šilutės žinios” redakciją apie netinkamus komentarus.

Apgadintas Šilutės policijos komisariato pastatas Apgadintas Šilutės policijos komisariato pastatas 

  Penktadienį, apie 17 val. pykčio apimtas vyriškis daužė Šilutės policijos komisariato pirmo aukšto langus.   Vyriškis, naudodamas įrankį » Daugiau

Tėvas įtariamas pražudęs kūdikį Tėvas įtariamas pražudęs kūdikį 

  Penktadienio vakarą Šilutėje esančiame bute rastas vos pusantro mėnesio kūdikio lavonas. Dėl mažylio mirties įtariamas jo tėvas. Kaip praneša » Daugiau

Grasino pareigūnams ir priešinosi sulaikomi Grasino pareigūnams ir priešinosi sulaikomi 

  Balandžio 6 d., apie 8.30 val. viešoje vietoje, pašalinių asmenų akivaizdoje, įžūliu elgesiu ir patyčiomis du jaunuoliai gimę » Daugiau

Pavogti momentiniai loterijos bilietai Pavogti momentiniai loterijos bilietai 

  Balandžio 2 d., apie 19.30 val. iš parduotuvės, esančios Šilutės r., Traksėdžių k., nenustatytas asmuo, atvirosios vagystės būdu » Daugiau

Apiplėštas kioskelis Apiplėštas kioskelis 

Gruodžio 16 d. apie 19. 50 val. į kioskelį, Melioratorių al. 5, Šilutė, užėjo du nepažįstami asmenys, vienas kurių » Daugiau

Eilinis patikrinimas virto ikiteisminiu tyrimu Eilinis patikrinimas virto ikiteisminiu tyrimu 

  Gruodžio 7 d. apie 16.15 val. Šilutės rajone, policijos pareigūnai patikrinimui susistabdė automobilį, kurį vairavo vyras, gim. 1996 » Daugiau

Pasivažinėjimas ant Ventės rago molo, neliko nepastebėtas Pasivažinėjimas ant Ventės rago molo, neliko nepastebėtas 

  Lapkričio 22 d. apie 15.10 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pereigūnus pasiekė pilietiško » Daugiau

Plėšikai brovėsi į juvelyrinių dirbinių parduotuvę Plėšikai brovėsi į juvelyrinių dirbinių parduotuvę 

  Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 1 val., vagys bandė apšvarinti miesto centre esančią juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Į » Daugiau

Brakonieriavimu įtariamas miškų urėdijos darbuotojas Brakonieriavimu įtariamas miškų urėdijos darbuotojas 

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai 2019 m. rugsėjo 5 d. apie 17.00 val. gavo pranešimą, kad prie » Daugiau

Ar Nemune rastas kūnas įtariamojo kontrabandininko? Ar Nemune rastas kūnas įtariamojo kontrabandininko? 

  Bėgdamas nuo pasieniečių, įtariama, paskendo cigarečių kontrabandą gabenęs rusas. Po kelių dienų upėje buvo rastas vyro lavonas. Šiuo » Daugiau

Medea klinika
Adida papildai sportui
Medea klinika

Naujienų paieška pagal datą
2020 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031