Tarptautinio konkurso laimėtojai – jaunieji dailininkai
Autorius: Lina Ambarcumian
Rubrikose: Švietimas Žymos: Dailė

Pagėgių savivaldybės Papildomojo ugdymo mokyklos dailės skyriaus mokiniai Emilija Petrauskaitė bei Laurynas Mickus su Papildomojo ugdymo mokyklos dailės mokytoja Lina Ambarcumian. Nuotrauka Pagėgių savivaldybės
Lietuvos jaunųjų gamtininkų centre vyko tarptautinio vaikų ir jaunimo plakatų „Mes esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome“ bei „Penkios laisvės“ konkurso baigiamasis renginys. Šiame renginyje buvo apdovanoti Pagėgių savivaldybės Papildomojo ugdymo mokyklos dailės skyriaus mokiniai Emilija Petrauskaitė bei Laurynas Mickus, praneša Pagėgių savivaldybė.
Dar gegužės mėnesį jaunieji Pagėgių savivaldybės dailininkai išsiuntė savo piešinius į Vilnių. Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro mokytojai sakė, kad konkursui buvo atsiųsta per 3 tūkst. piešinių iš Lietuvos, Lenkijos bei Kaliningrado srities mokyklų.
Apie 100 geriausių darbų autorių buvo pakviesti į konkurso baigiamąjį renginį. Pagėgiškius mokinius lydėjo tėvai bei Papildomojo ugdymo mokyklos dailės mokytoja Lina Ambarcumian.
Renginio metu prof. Česlovas Kalenda skaitė paskaitą apie ekologinę visuomenės kultūrą, gyvūnų teises. Vilniaus verslo kolegijos studentai pristatė projektą „Esu atsakingas“, supažindindami renginio dalyvius su Švenčionių kraštovaizdžiu, pelkių, miškų, ežerų bei upių ir pievų ekosistemomis.
Po jaunųjų dailininkų apdovanojimų vyko mokomoji pažintinė kelionė po Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro augalų ir gyvūnų kolekcijas.
Matematika dažniausiai tampa dalyku, kuriam ieškoma papildomos pagalbos, nes čia kiekviena nauja tema remiasi ankstesnėmis. Jei 5 klasėje » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybėje vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis padėkojo mokiniams, mokytojams, treneriams ir » Daugiau
Daugelis žmonių mokosi anglų kalbos ne vienerius metus, tačiau realioje situacijoje vis tiek nedrįsta kalbėti. Nors suprasti tekstą » Daugiau
Balandžio 10 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filiale bei Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje » Daugiau
2026 m. balandžio 1–3 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Išmok šiandien – » Daugiau
2026 m. kovo 20 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filiale bei Kentrių kaimo bendruomenės salėje vyko » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybės vadovai bei administracijos specialistai kovo 18 d. dalyvavo Šilutės Pamario progimnazijos laboratorijų centro atidarymo šventėje. » Daugiau
2026 m. kovo 16–18 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Žingsnis į skaitmeninių » Daugiau
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje jaunimas turėjo progą pasinerti į neįprastą ir įtraukiančią patirtį – interaktyvią VR akinių » Daugiau
„Tautos didžiausia dovana yra kalba. Ji parodo jos kilmę, galybę ir senovės būdą“ – taip apie tautą ir » Daugiau




Parašykite komentarą