Šilutės rajono apylinkės teismas skelbia piešinių konkursą „Teismai gina žmones“
Rubrikose: Švietimas Žymos: Konkursai
Šilutės rajono apylinkės teismas, bendradarbiaudamas su Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi, paskelbė Tarptautinei Vaikų gynimo dienai paminėti skirtą konkursą „Teismai gina žmones“.
Piešinių konkursas, kuriame gali dalyvauti 4-8 klasių moksleiviai, vyksta šių metų balandžio 1 d.–gegužės 15 d. (imtinai). Vėliau iš mokyklų surinktų piešinių bus atidaroma paroda Šilutės rajono apylinkės teisme bei sudaroma darbų vertinimo komisija. Vaikų gynimo dieną bus paskelbti piešiniai, surinkę daugiausia komisijos balsų. Nugalėtojų darbai bus persiunčiami Nacionalinei teismų administracijai. Rugsėjo 18 d. Lietuvos vyriausiame administraciniame teisme – baigiamasis konkurso renginys, į kurį bus sukviesti geriausių darbų autoriai iš visos Lietuvos. Renginio metu bus organizuojama ekskursija po teismą, Teisėjų tarybos, jos narių bendravimas su moksleiviais, nugalėtojų apdovanojimas.
Daugiau informacijos apie konkursą ir visas sąlygas galima rasti interneto svetainėje www.teismai.lt
Matematika dažniausiai tampa dalyku, kuriam ieškoma papildomos pagalbos, nes čia kiekviena nauja tema remiasi ankstesnėmis. Jei 5 klasėje » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybėje vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis padėkojo mokiniams, mokytojams, treneriams ir » Daugiau
Daugelis žmonių mokosi anglų kalbos ne vienerius metus, tačiau realioje situacijoje vis tiek nedrįsta kalbėti. Nors suprasti tekstą » Daugiau
Balandžio 10 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filiale bei Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje » Daugiau
2026 m. balandžio 1–3 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Išmok šiandien – » Daugiau
2026 m. kovo 20 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filiale bei Kentrių kaimo bendruomenės salėje vyko » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybės vadovai bei administracijos specialistai kovo 18 d. dalyvavo Šilutės Pamario progimnazijos laboratorijų centro atidarymo šventėje. » Daugiau
2026 m. kovo 16–18 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Žingsnis į skaitmeninių » Daugiau
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje jaunimas turėjo progą pasinerti į neįprastą ir įtraukiančią patirtį – interaktyvią VR akinių » Daugiau
„Tautos didžiausia dovana yra kalba. Ji parodo jos kilmę, galybę ir senovės būdą“ – taip apie tautą ir » Daugiau





Parašykite komentarą