Šilutės lopšelis darželis Žibutė: pilietiškumo neišmokstame patys savaime
Rubrikose: Švietimas Žymos: Minėjimai
Pilietiškumo neišmokstame patys savaime. Jo turime mokytis. Kaip ir kiekvienais metais, Šilutės lopšelio-darželio „Žibutė“ ugdytiniai ir pedagogai rinkosi į salę, kur buvo paminėta Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.
Trispalve papuošta salė, vaikų džiaugsmas savo pačių pagamintomis trispalvėmis. Šia švente, mes siekiame, kad vaikai didžiuotųsi savo kraštu, miestu, darželiu. Gerbtų senolių tradicijas, valstybės simbolius – himną, vėliavą, herbą.
Vaikų ir pedagogų eilės, eilėraščiai, dainos, šokiai buvo skiriami Lietuvai. Gražiais piešiniais papuošta galerija. Vaikai, lauke ant sniego, piešė dažais trispalvę, konstravo Gedimino pilį.
Renginį šiais metais vedė auklėtoja Veronika Gervaitytė ir muzikos mokytoja Lina Vaičionienė. Motinėlė–Tėvynėlė mums pasakojo padavimą, supažindino su trispalve, mokė dainų apie Lietuvą. Vaikai džiaugėsi šia švente, piešė atvirukus skirtus Lietuvai, dalinasi įspūdžiais kokius miestu aplankė Lietuvoje. Džiaugėmės kartu su vaikais, kad galime gyventi savo Tėvynėje.
Dalia Mauricaitė – Jankauskienė
Matematika dažniausiai tampa dalyku, kuriam ieškoma papildomos pagalbos, nes čia kiekviena nauja tema remiasi ankstesnėmis. Jei 5 klasėje » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybėje vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis padėkojo mokiniams, mokytojams, treneriams ir » Daugiau
Daugelis žmonių mokosi anglų kalbos ne vienerius metus, tačiau realioje situacijoje vis tiek nedrįsta kalbėti. Nors suprasti tekstą » Daugiau
Balandžio 10 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filiale bei Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje » Daugiau
2026 m. balandžio 1–3 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Išmok šiandien – » Daugiau
2026 m. kovo 20 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filiale bei Kentrių kaimo bendruomenės salėje vyko » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybės vadovai bei administracijos specialistai kovo 18 d. dalyvavo Šilutės Pamario progimnazijos laboratorijų centro atidarymo šventėje. » Daugiau
2026 m. kovo 16–18 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Žingsnis į skaitmeninių » Daugiau
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje jaunimas turėjo progą pasinerti į neįprastą ir įtraukiančią patirtį – interaktyvią VR akinių » Daugiau
„Tautos didžiausia dovana yra kalba. Ji parodo jos kilmę, galybę ir senovės būdą“ – taip apie tautą ir » Daugiau




Parašykite komentarą