Šrifto dydis:
2022-08-30

Šilutės ligoninės 130-ojo jubiliejaus metu padėkota istoriją kuriantiems darbuotojams


Autorius: Šilutės ligoninės administracijos inf.
Rubrikose: Sveikata

Nuotrauka Šilutės ligoninės

Nuotrauka Šilutės ligoninės

 

Viena seniausių gydymo įstaigų Lietuvoje – Šilutės ligoninė, paskutinį vasaros savaitgalį minėjo 130 metų sukaktį. Stiprybės kiekvienam gydytojui ir slaugytojai, jaunų gydytojų specialistų pritraukimo, rūpestingumo pacientams, ilgamečių tradicijų puoselėjimo ir dar ilgų gyvavimo metų –Šilutės ligoninei linkėjo šiandien jos istoriją kuriantys darbuotojai, pacientai ir įstaigos steigėjo atstovai.

 

 

Šilutės ligoninės jubiliejų įstaigos bendruomenė paminėjo susirinkusi į sąskrydį. Šventės metu buvo pagerbti ilgamečiai darbuotojai, taip pat apdovanoti šauniausi kolegos – gydytojai, slaugytojos, kiti darbuotojai, kuriuos balsavimo būdų išrinko kolektyvo nariai.

 

 

Sveikinimo žodžius ligoninei skyrė ir įstaigos steigėjo –Šilutės rajono savivaldybės atstovai – meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis bei kiti garbūs svečiai. Jie priminė, kad ligoninės nebūtų be čia dirbančių medikų, į kuriuos pirmuosius kreipiamės, kai norime išsaugoti savo sveikatą.

Aktyviai leido laiką

 

 

 

Dabartinės Šilutės ligoninės istorija prasidėjo 1892 m. spalio 10 d., kai kairiajame Šyšos upės krante, prie Rusnės plento, Šilutės dvarininko H. Šojaus dovanotame žemės sklype buvo pastatyta ir iškilmingai atidaryta nauja mūrinė ligoninė.

 

 

Per 130 metų laikotarpį įstaigoje pasikeitė ne viena medikų karta, jaunesni kolegos visada mokėsi iš vyresniųjų. Šilutės ligoninės administracija didžiuojasi, kad ir šiandien įstaigoje dirba ir jauni medikai, ir jau turintys ilgametę patirtį, dėl to pacientai gali jaustis ypač saugūs.

 

 

Šilutės bendruomenės sąskrydis, skirtas įstaigos 130-ajam jubiliejui įvyko rugpjūčio 27 dieną. Į šventę susirinko gausus būrys ligoninės darbuotojų ir jų šeimos narių, kurie aktyviai ir smagiai leido laiką.

 

 

Keturių komandų („Žalioji energija“, „Pieniai“, „Oranžiniai apelsinai“, „Mėlynieji mohikanai“) galvas suko atsakinėdami į protų mūšio klausimus, varžėsi bepiločių skraidyklių („dronų“) rungtyje. Daug teigiamų emocijų visiems sukėlė visame pasaulyje populiaraus šokio „Jerusalema“ pamoka.

 

 

Šventinį tortą, skirtą Šilutės ligoninės gimtadieniui, išlavinta chirurgo ranka perpjovė Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Algis Starkus.

 

 

Dėkojo už nelengvą darbą

 

 

Ilgametis įstaigos steigėjo bei Šilutės ligoninės bendradarbiavimas tęsiasi ir minint įvairias gydymo įstaigos sukaktis. Ligoninės bendruomenę šventės metu savo apsilankymu pagerbė Šilutės rajono savivaldybės atstovai ir kiti svečiai.

 

 

„Labai džiaugiuosi, kad Šilutės ligoninė yra regioninė ligoninė, labai džiaugiuosi, kad šitą jubiliejų pasitinkame su patyrusiu, stabiliu ir atsinaujinančiu kolektyvu. Jūs esate reikšmingas segmentas mūsų savivaldybės saugumo gyvenime. Jums sveikatos, socialiai saugios aplinkos, geros darbinės atmosferos, Ačiū, kad jūs esate Šilutės regioninėje ligoninėje“, – medikus sveikino meras V. Laurinaitis. Jis vyr. gydytojui A. Starkui įteikė laikrodį, simbolizuojantį Savivaldybės ir ligoninės partnerystę.

 

 

„Noriu pasveikinti su jūsų švente. Jūsų darbas nėra lengvas. Turiu daug draugų medikų, todėl žinau, kad jūs daug dūšios atiduodate tiems žmonėms, kurie ateina pas jus, kurie skambina jums, kurie prašo jūsų pagalbos. Nuoširdus dėkui jums“, – už nelengvą darbą medikams dėkojo Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius V. Pozingis.

 

 

„Didelis stebuklas yra gyvybė, o dar didesnis stebuklas išsaugoti ją. Sveikindamas prasmingos sukakties proga, linkiu dvasinių ir fizinių jėgų, sveikatos,  ir neišsenkančios stiprybės, dirbant nepaprastai prasmingą darbą“, – sveikinimo žodžius ligoninės bendruomenei skyrė kraštietis Seimo narys Zigmantas Balčytis.

 

 

Padėkojo darbuotojams

 

 

Šiuo metu ligoninei vadovauja kolegų gerbiamas ir pacientų mylimas vyr. gydytojas A. Starkus, šioje įstaigoje dirbantis 37-erius metus.

 

 

„130 metų į vieno žmogaus gyvenimą nesudėsi, tai kelių kartų gyvenimas. Įstaigos gyvenime tai ilgas laiko tarpas, gydymo įstaigos – juo labiau. Mūsų ligoninės istorija skaičiuoja jau 130 metų, per šiuos metus įvyko du pasauliniai karai, pandemijos, kitos negandos, bet ši įstaiga gyveno ir visais laikais Šilutės rajono gyventojams teikė medicininę pagalbą. Bet šiandien norisi kalbėti ne apie istoriją, o apie jus, tuos, kurie esate čia šiandien. Aš jumis didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad mes esame čia, mes kuriame istoriją. Po 130 metų kalbės apie mus, mes jau būsime istorija“, – kalbėjo vyr. gydytojas A. Starkus.

 

 

Ligoninės vadovas, kartu su administracijos direktoriumi įteikė padėkas ilgamečiams darbuotojams, kurie savo profesine veikla prisidėjo prie įstaigos istorijos.

 

 

Šiemet Šilutės ligoninės kolektyvas slapto balsavimo būdu išrinko ir šauniausius metų kolegas –gydytoją, bendrosios praktikos slaugytoją, kito personalo atstovą, taip pat metų atradimą ir metų pareigą.

 

 

Šilčiausiais įspūdžiais dalinosi darbuotojai

 

 

Pakalbinus Šilutės ligoninės darbuotojus, akivaizdu, kad ši gydymo įstaiga jiems ne tik darbovietė, bet brangi ir mylima vieta – ligoninė.

 

 

„Linkiu, kad gyvuotų ilgai mūsų ligoninė, nes šilutiškiams patogu gauti paslaugas savo mieste. Kai pati būsiu pacientė, nenorėčiau vykti į Klaipėdą ar į kitą regioną, asmens sveikatos paslaugas norėčiau gauti savo mieste“, – Reanimacijos ir intensyvios (RIT) terapijos skyriaus vyr. slaugytoja Vida Ščemeliova.

 

 

„Vyriausiajam gydytojui stiprybės, mums sveikatos, kad ligoninė dar ilgai gyvuotų“ – Slaugos ir palaikomojo skyriaus vardu linki vyresnioji slaugytoja Daiva Staigienė.

 

 

„Gyvuoti, gyvuoti, gyvuoti. Kai būsime pacientės, norėsime čia sugrįžti, kad mus priimtų kaip savus“, – Radiologijos technologės Vida Auškalnienė ir Onutė Pranaitienė.

 

 

„Labai mylime savo ligoninę, linkime jai kuo geriausios kloties, gyvuoti ilgai ir padėti savo rajono žmonėms. O mes su meile priimsime kiekvieną Lietuvos ir pasaulio vaiką. Tegul jie būna sveiki“, -Vaikų ligų gydytoja, Vaikų ligų skyriaus vedėja Vaidilutė Intienė.

 

 

„Noriu ypač pagerbti personalą, nes be personalo, be medikų, ligoninės nebūtų. Labai linkiu stiprybės kiekvienai slaugytojai, kiekvienai slaugytojos padėjėjai, gydytojams. Nesvarbu, kad ligoninei 130 metų, bet linkiu, kad ligoninė jaunėtų, linkiu kad Savivaldybė, vyriausiais gydytojas, kiti kolegos sugebėtų pritraukti jaunus žmones gydytojus. O jiems noriu palinkėti, kad žiūrėtų ne tik į kompiuterį ar dokumentus, bet pakeltų akis ir į pacientą. Linkiu dar ne vieno gražaus jubiliejaus ligoninei“, – nuoširdžius linkėjimus išsakė šventės dalyvė Juleta.

 

 

„Prieš 34 metus pradėjus dirbti Šilutės ligoninėje, didžiausią įspūdį padarė tai, kad ši ligoninė turi labai gilias tradicijas. Sužinojau, kad niekada negalima praleisti penkiasdešimtmečių, juos būtina švęsti, nes niekada nežinai ar sulauksi kito jubiliejaus. Atsimenu, kaip šventėme ligoninės110-ąjį, 125-ąjį, o dabar 130-ąjį jubiliejų. Ligoninė visuomet garsėjo gerais specialistais, išleistas rezidentais, kurie dirba ne tik Šilutėje, bet ir visoje Lietuvoje. Šilutės ligoninėje dirbo šviesaus atminimo gydytojas Vytautas Vaicekauskas, kuris išmokė švenčių tradicijų, etikos, kolegiškumo, tolerancijos. Jis buvo reiklus darbuotojams, bet reiklus ir sau, tai buvo pavyzdys visiems darbuotojams atėjusiems dirbti į šitą kolektyvą.

 

 

Šilutės ligoninę myliu, joje praleidau labai daug laiko, daug puikių akimirkų. Dabar tenka dirbti su ketvirtu vadovu. Visi vadovai buvo puikūs, kiekvienam iš jų esu dėkinga už paramą, pagarbą, kuri jaučiasi nuolatos. Linkiu Šilutės ligoninės kolektyvui ilgų gyvavimo metų, kad būtų saugomos žmonių bendravimo tradicijos, kad visi dirbtų kolegiškai“, – anesteziologė-reanimatologė Audronė Pikžirnienė, RIT skyriaus vedėja, Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė.

 

 

Už pagalbą ir iniciatyvą prisidedant prie  viešosios įstaigos Šilutės ligoninės 130-ojo jubiliejaus renginio organizavimo Šilutės ligoninė dėkinga įstaigos darbuotojams, Šilutės rajono savivaldybės administracijai, UAB „Šilutės vandenys“, Šilutės seniūnijai, Rusnės seniūnijai, Švėkšnos seniūnijai.

 

 

Šilutės ligoninės administracijos inf.

 

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„Šilutės žinios” redakcija už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Informuokite „Šilutės žinios” redakciją apie netinkamus komentarus.

Reiki poveikis sveikatai Reiki poveikis sveikatai 

  Reiki pavadinimas susideda iš dviejų dalių „rei“ ir „ki“. Rei reiškia universalią energiją, kuri pagyvina viską aplinkui, arba, » Daugiau

Pasveikinti Šilutės krašto medikai Pasveikinti Šilutės krašto medikai 

  Medicinos darbuotojų dienos išvakarėse, balandžio 26-ąją, Šilutės rajono savivaldybės vadovai apsilankė Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centre bei Šilutės » Daugiau

Kaip pagerinti savo sveikatą po traumos? Kaip pagerinti savo sveikatą po traumos? 

  Traumas galime patirti dėl įvairių priežasčių. Taip pat nesunku pastebėti, kad traumos gali būti labai įvairios. Tačiau bet » Daugiau

Šilutėje apsilankė LR sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys Šilutėje apsilankė LR sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys 

  Balandžio 2 d. Šilutėje apsilankė LR sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. Savivaldybės vadovų ir ministro susitikimo metu kalbėta » Daugiau

Pabėrimai ant odos. Kada verta sunerimti? Pabėrimai ant odos. Kada verta sunerimti? 

  Ankščiau ar vėliau visi susiduriame su tam tikrais odos bėrimais. Su šai problema dažniausiai susisduria kūdikiai, tačiau apsitaiko » Daugiau

Ligonių kasos medicinos priemones kompensuos didesnėmis kainomis Ligonių kasos medicinos priemones kompensuos didesnėmis kainomis 

  Privalomojo sveikatos draudimo taryba pritarė kompensuojamųjų medicinos priemonių bazinių kainų pokyčiams. Kitąmet skaitmeniniai klausos aparatai, akies protezai ir » Daugiau

Ortopedas traumatologas Karolis Zinkevičius: „Padėti žmonėms noriu gydydamas ne tik vaistais“ Ortopedas traumatologas Karolis Zinkevičius: „Padėti žmonėms noriu gydydamas ne tik vaistais“ 

  „Traumatologija – specialybė, reikalaujanti loginio mąstymo, kruopštumo ir tikslaus rankų darbo. Gydydamas žmones noriu matyti apčiuopiamą rezultatą“, – » Daugiau

Burnos higiena namuose ir klinikoje. Viskas, ką turite žinoti Burnos higiena namuose ir klinikoje. Viskas, ką turite žinoti 

  Klaipedosoc.lt   Šiais laikais tinkamai pasirūpinti savo burnos ertme nėra sunku, kadangi ir naminei namų priežiūrai galima rasti » Daugiau

Estetinis Plombavimas Minusai Estetinis Plombavimas Minusai 

  Nepaisant daugelio privalumų, estetinis plombavimas taip pat turi keletą minusų ir svarbių aspektų, kuriuos svarbu įvertinti prieš nusprendžiant » Daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai apie dantų protezus Dažniausiai užduodami klausimai apie dantų protezus 

  Atkurti prarastus dantis šiuo metu galimybės yra labai plačios. Dažniausiai minimo dantų protezai, kurie džiugina ne tik gera » Daugiau

Naujienų paieška pagal datą
2024 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Adida papildai sportui