Pradėta įgyvendinti Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programa
Rubrikose: Jaunimas
Šilutės rajono savivaldybėje birželio 22 d. vyko Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programos dalyvių bei darbdavių susitikimas. Renginio metu jaunuosius darbuotojus ir programoje dalyvaujančius darbdavius pasveikino Savivaldybės vadovai, buvo pasirašytos bendradarbiavimo sutartys.
Šilutės rajono savivaldybės tarybos patvirtinta Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programa siekiama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, skatinti jaunus žmones įgyti praktinių darbo įgūdžių, pažinti darbo rinką ir ugdyti atsakomybę.
Programa skirta 14–19 metų jaunuoliams, deklaravusiems gyvenamąją vietą Šilutės rajono savivaldybėje. Jos įgyvendinimo laikotarpis – liepos ir rugpjūčio mėnesiai, ne ugdymo proceso metu.
Šiemet Savivaldybės iš dalies finansuojamoje programoje dalyvauja 50 jaunųjų šilutiškių. Vasaros metu jie dirbs įvairiose rajono įmonėse, įstaigose ir organizacijose, kur turės galimybę įgyti pirmosios darbo patirties, susipažinti su darbo aplinka bei sustiprinti profesines ir socialines kompetencijas.
Jaunimo užimtumo programa ne tik suteikia galimybę jauniems žmonėms prasmingai praleisti vasarą, bet ir skatina glaudesnį Savivaldybės, verslo ir bendruomenės bendradarbiavimą, sudarant palankias sąlygas jaunimo integracijai į darbo rinką.
Šilutės rajono savivaldybė dėkoja programoje dalyvaujantiems darbdaviams už iniciatyvumą ir indėlį ugdant jaunąją kartą bei linki visiems programos dalyviams sėkmingos ir vertingos vasaros darbo patirties.
Šilutės rajono savivaldybėje birželio 22 d. vyko Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programos dalyvių bei » Daugiau
Gegužės 8 dieną, įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Savęs atradimų žemėlapis“ (projekto vadovas – Ovidijus Normantas), » Daugiau
Balandžio 28 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje surengtas jaunimui skirtas renginys „Pokalbiai apie…“, kuriame dalyvavo jaunuoliai iš » Daugiau
Balandžio 15 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Šilutės pirmąja gimnazija, surengė edukacinę išvyką aukštesniųjų klasių » Daugiau
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje jaunimas turėjo progą pasinerti į neįprastą ir įtraukiančią patirtį – interaktyvią VR akinių » Daugiau
Sausio 31 ir vasario 1 dienomis Palangoje vyko pirmasis 2026 metų Lietuvos sportinių šokių čempionatas–pirmenybės. Tai vienas svarbiausių » Daugiau
2026 m. į savanoriškos tarnybos programos Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje veiklas įsijungė dvi šaunios pagėgiškės gimnazistės – » Daugiau
Spalio 24-osios vakarą Šilutės konferencijų centre vyko Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos organizuota „Jaunimo naktis 2025“. Tai jau » Daugiau
Spalio 21 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko prevencinis renginys jaunimui – paskaita-diskusija „Pokalbiai apie“. Dalyvavo Šilutės » Daugiau
Šiais metais net 946 Šilutės krašto vaikai pailsėjo savivaldybės finansuojamose vaikų poilsio stovyklose. Šiemet net du kartus daugiau » Daugiau





Parašykite komentarą