F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje – mokymai Šilutės NVO
Autorius: F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyrius
Rubrikose: Švietimas Žymos: Mokymai
Kovo 26 d. F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko mokymai lėšų paieškos ir finansinio savarankiškumo tema Šilutės nevyriausybinėms organizacijoms. Dalyvavo atstovai iš nevyriausybinių organizacijų: Šilutės-Emericho miestų bendradarbiavimo draugijos, klubo „Moterų seklyčia“, Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos Šilutės komiteto, Šilutės „Artrito“ klubo, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šilutės rajono filialo, asociacijos „Pamario jaunimas“, žmonių su sielos negalia klubo „Sielos paguoda“, Šilutės astmos klubo „Ave Vita“ bei Šilutės rajono savivaldybės Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Rimantė Vitkauskaitė.
Mokymų vadovas Martinas Žaltauskas vedė mokymus apie lėšų paiešką, lūkesčių iškėlimą, vyko praktinės diskusijos su mokymų dalyviais, kurių metu buvo analizuojama organizacijų patirtis lėšų pritraukimo, paraiškų rengimo, projektų valdymo, darbo su verslo įmonėmis, valdžios institucijomis srityse. Buvo pristatyti potencialūs finansavimo šaltiniai, suderintas mokymų turinys ir esminės Šilutės NVO rūpimos mokymų temos.
Mokymai vyko pagal Juliaus Liudviko Vynerio labdaros ir paramos fondo kartu su Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centru įgyvendinamą projektą „Pilietinių iniciatyvų stiprinimas Vakarų Lietuvoje“, finansuojamą NVO fondo, įkurto pagal Šveicarijos Konfederacijos finansinį mechanizmą.
Antrasis susitikimas F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyks balandžio 4–5 dienomis.
Matematika dažniausiai tampa dalyku, kuriam ieškoma papildomos pagalbos, nes čia kiekviena nauja tema remiasi ankstesnėmis. Jei 5 klasėje » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybėje vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis padėkojo mokiniams, mokytojams, treneriams ir » Daugiau
Daugelis žmonių mokosi anglų kalbos ne vienerius metus, tačiau realioje situacijoje vis tiek nedrįsta kalbėti. Nors suprasti tekstą » Daugiau
Balandžio 10 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filiale bei Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje » Daugiau
2026 m. balandžio 1–3 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Išmok šiandien – » Daugiau
2026 m. kovo 20 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filiale bei Kentrių kaimo bendruomenės salėje vyko » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybės vadovai bei administracijos specialistai kovo 18 d. dalyvavo Šilutės Pamario progimnazijos laboratorijų centro atidarymo šventėje. » Daugiau
2026 m. kovo 16–18 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Žingsnis į skaitmeninių » Daugiau
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje jaunimas turėjo progą pasinerti į neįprastą ir įtraukiančią patirtį – interaktyvią VR akinių » Daugiau
„Tautos didžiausia dovana yra kalba. Ji parodo jos kilmę, galybę ir senovės būdą“ – taip apie tautą ir » Daugiau





Parašykite komentarą