Į Šilutės žemės ūkio mokyklą iš Bulgarijos sostinės Sofijos sugrįžo mokytoja Virginija Dylertienė, palydėjusi mokyklos mokinius Karolį Ragelskį ir Valentiną Rindoką bei dar du moksleivius iš Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos ir Tauragės profesinio rengimo centro į Leonardo da Vinci mobilumo projekto „Automobilių remontininko praktinių įgūdžių tobulinimas, siekiant didesnio konkurencingumo darbo rinkoje“ (Nr. LLP-LdV-IVT-2011-LT-0518) stažuotę.
Vaikinai, nugalėję aukščio baimę ir patyrę nemažai kelionės nuotykių puikiai pasiekė Sofiją, jaukiai įsikūrė ir jau visu rimtumu įsijungė į darbus NISSAN bei MAZDA automobilių servisuose.
Prižiūrimi ir konsultuojami patyrusių specialistų būsimieji automobilių mechanikai atlieka pačius įvairiausius darbus. Jiems labai praverčia prieš vizitą vykusios intensyvios anglų kalbos pamokos: mokytoja V. Dylertienė net ir pati stebisi, kad vaikinai tiek daug išmoko ir taip puikiai įgytas žinias panaudoja savo naujosiose darbo vietose.
Kovo 31 d. visi stažuotės dalyviai sugrįš į mokyklą. Šilutės žemės ūkio mokyklos kolektyvas nekantraudami laukia įspūdžių ne tik iš Bulgarijos, bet ir iš Estijos ir Vokietijos, kur stažuotes atlieka Dovidas Stungurys ir Steponas Ragauskas.
Informacija ir nuotraukos Šilutės žemės ūkio mokyklos
Skaitytojų komentarai
Parašykite komentarą
Matematika dažniausiai tampa dalyku, kuriam ieškoma papildomos pagalbos, nes čia kiekviena nauja tema remiasi ankstesnėmis. Jei 5 klasėje » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybėje vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis padėkojo mokiniams, mokytojams, treneriams ir » Daugiau
Daugelis žmonių mokosi anglų kalbos ne vienerius metus, tačiau realioje situacijoje vis tiek nedrįsta kalbėti. Nors suprasti tekstą » Daugiau
Balandžio 10 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filiale bei Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje » Daugiau
2026 m. balandžio 1–3 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Išmok šiandien – » Daugiau
2026 m. kovo 20 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Šilgalių filiale bei Kentrių kaimo bendruomenės salėje vyko » Daugiau
Šilutės rajono savivaldybės vadovai bei administracijos specialistai kovo 18 d. dalyvavo Šilutės Pamario progimnazijos laboratorijų centro atidarymo šventėje. » Daugiau
2026 m. kovo 16–18 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai „Žingsnis į skaitmeninių » Daugiau
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje jaunimas turėjo progą pasinerti į neįprastą ir įtraukiančią patirtį – interaktyvią VR akinių » Daugiau
„Tautos didžiausia dovana yra kalba. Ji parodo jos kilmę, galybę ir senovės būdą“ – taip apie tautą ir » Daugiau






Nemaišyk mokyklų. Tai yra žinia iš Šilutės žemės ūkio mokyklos