Šrifto dydis:
2013-12-31

Sveikatos horoskopas 2014 metams


Autorius: Daiva Ausėnaitė | VAKARŲ LIETUVOS MEDICINA
Rubrikose: Patarimai  Žymos: ,

 

Nuotrauka Gintaro Radzevičiaus

 

Sutikdami Naujuosius apsigaubkime trimis kvapais – keptos duonos, pyragų ar blynų, tegul taip kvepia jūsų namuose, – pataria Valdemara, žinomo rusų astrologo Pavelo Globos mokinė. Ji sako, jog laukia geri metai tų, kurie yra savo kelyje, daro tai, ką moka, kurie stengiasi. Kol viską darysime be noro, tik iš pareigos, tai nebus ir sveikatos, energijos, žvalumo. Tikintiesiems žvaigždžių mokslu astrologė pateikia sveikatos apžvalgą visiems dvylikai Zodiako ženklų.

 

Avinas

 

Kitais metais Avinams verta tapti kiek galima didesniais egoistais gerąja prasme. Jiems reikėtų rūpintis savo kūnu – žiūrėti, ką valgo, geria, kaip ilsisi, kiek ilsisi. Iki lapkričio pabaigos reikia lepinti savo kūną – poilsiu, gera kosmetika, masažais, aliejais, aromatais, glamonėm, šiluma, švelnumu, sportu. Lapkričio pabaigoje pradės strigti Avinų sveikata. Tam, kad būtų patenkinta siela, kad jai būtų gera gyventi kūne, Avino ženklo žmonėms reikėtų nevarginti savęs stipriomis emocijomis. Nuo kovo 4 dienos iki lapkričio pabaigos nesivelkite į didelius renginius. Koncentruokitės į tai, kas teikia gerą emociją. Mėgaukitės tuo turtu, kuris sukauptas namuose. Gali būti, kad plėsis namai, norėsis namuose išplėsti savo teritoriją, turi būti prabanga poilsio zonoje. Kiti metai bus ieškojimų metai. Gaudykit idėjas.

 

Jautis

 

Jie patys neretai sau išsikelia iššūkius ir kitais metais Jaučiams taps svarbu tuos iššūkius įveikti. Tai bus jiems svarbu iki liepos mėnesio. Taip pat iki liepos 7 d. šio ženklo žmonės bus seksualesni, erotiškesni. Verta tą grožį, tą vidinį seksualumą įdarbinti ir paversti savo stipriąja puse. Gali padidėti nervingumas dėl namuose esančių nereikalingų, didelių daiktų, kuriuos vadiname griozdais. Taip pat nervins galimi apribojimai namuose. Jaučiai gali jausti krūtinės ląstos skausmus, reikia saugotis, kad ant krūtinės neužkristų koks sunkus daiktas. Moterims kitais metais nereikia didinti ar mažinti krūtų.

 

Dvyniai

 

Iki liepos vidurio vertėtų susitvarkyti jums svarbius santykius. Kiti metai – tai savo reakcijų pažinties metas, todėl Dvyniai eis į naujus sunkumus ir iššūkius. Atrodys, tarsi kažkas sukuria sunkias, skaudžias situacijas, gali būti ir fizinių skausmų.

 

Tačiau kitais metais viltis pateisins bet kokia rizika, tačiau nepateisins konfliktai. Nervus gadins transporto, ryšio priemonės, smulkūs gedimai. „Mane įskaudino“ – metų leitmotyvas. Saugoti pirštus, rankas ir riešus.

 

Vėžys

 

Iki kovo 4 d. geriau nekovoti, net jei esate ir nekalti – vis tiek atsiprašyti. Bus vidinis ir išorinis vangumas, tačiau po kovo 4 dienos viskas pasikeis, Vėžiams bus grąžinti visi patirti nuostoliai. Vėžiai turi didelę vidinę energiją, kurią reikia pakaupti, ją išleiskite po kovo 4 d. Po šio periodo taps svarbūs kvapai – maisto, aplinkos.

 

Saugoti galvą nuo peršalimo, vėjo. Jei norite turėti pinigų ir sveikatos, reikia šiltai laikyti galvą. Bus didesnis kokybiško maisto poreikis. Ko organizmas norės, tą jam reikia ir duoti. Per žarnyno lepinimą bus galima atkurti viso kūno odos būklę.

 

Liūtas

 

Reikės atmesti savo aikštingumą, nors bus didelis apribojimas visus metus, kaip sakoma, druskos valgymo metas. Reikės kontroliuoti savo fantazijas ir sumanymus, nes tai gali tik sukelti sunkumų. Vyrams gali kilti problemų dėl potencijos. Teigiamai veiks buvimas mažose šventėse, dovanų dovanojimas, bus didelė vidinė šiluma vaikams. Nuo liepos vidurio svarbu turėti laiko pavalgyti. Gali atsirasti poreikis pedantiškai švarai – tai bus padiktuota vidinių emocijų, bet nereikia tokios švaros prašyti iš kitų.

 

Mergelė

 

Šio ženklo vyrai yra labai aistringi, kitais metais jie suvoks, kokias galimybes turi. Jei tos energijos jie neišlies, galimi „vidiniai sproginėjimai“. Jei gerai cirkuliuos seksualinė energija, jie gerai jausis.

 

Norėsis viską padaryti geriau, nuotykių norėsis, patys sau kels iššūkius. Stenkitės per daug nevadovauti. Persekios noras žinoti, jie gali tą patį dalyką tikslinti pas skirtingus šaltinius. Jei Mergelė tarnaus savo partnerio svajonei ir nesikiš į kitų reikalus – tada bus gera savijauta.

 

Svarstyklės

 

Tinka auginti medetkas ir levandas – mėgautis jų spalva ir kvapu. Nesiveržkite į susigalvotą laisvę. Nervus gali gadinti draugai.

 

Verta saugoti blauzdas ir venas. Gali varginti tiek uodų įkandimai į blauzdas, tiek ilgi pasivaikščiojimai. Iki liepos vidurio reikia lepinti rankas – turėkite daug gražių pirštinių, riešinių. Riešus kvėpinkite kvepalais. Taip pat puoškite krūtinę ryškiais rūbais. Tai suteiks pojūtį, kad sekasi, bus gera nuotaika.

 

Skorpionas

 

Nuo vasario antros pusės jiems atsivers paslaptys, kurios buvo nuo jų slepiamos. Nesirūpinkte dėl mažėjančių pajamų šaltinių – tie, kurie liks, labai padidės.

 

Kitais metais reikės saugoti sąnarius, šiltai juos laikyti, taip pat nelipti aukštai ir saugotis krentančių daiktų. Atsargiai elgtis su kopėčiomis, liftais.

 

Save palepinsite, jei dainuosite, skaitysite garsiai, darysite kvėpavimo pratimus. Nuo liepos mėnesio sveika daugiau bendrauti, stiprinti ryšius, rašyti laiškus. Spalio pabaigoje bus Saulės užtemimas Skorpiono ženkle, tuo laikotarpiu reikia elgtis padoriai, kad paskui nereikėtų už poelgius sumokėti dvigubai.

 

Šaulys

 

Iki liepos 7 d. Šaulio ženkle bus Baltasis Mėnulis. Jie mėgausis savimi, jų buvimas teiks pasitenkinimą kitiems. Jie mylės, juos mylės. Geras metas pasilinksminimams, savęs, aplinkos puošimui. Jei tai sau suteiksite, būsite sveiki ir energingi. Svarbiausia netriukšmauti ir nevadovauti.

 

Kitų metų misterijos susijusius su sąvoka kėdė. Pavyzdžiui, praradus „kėdę“ – einamas pareigas, gali ištikti sunkios būklės, širdies smūgiai, insultai. Po liepos 7 d. verta gyventi tingaus katino gyvenimą.

 

Ožiaragis

 

Širdies skaudulių kitais metais suteiks draugai. Nemaža rizika užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Taip pat didelė atvirų, sunkių traumų tikimybė, todėl nereikia rizikuoti. Iki liepos pradžios bus daugiau progų pasilepinti, jomis reikia pasinaudoti.

 

Vyresnio amžiaus žmonės jaus norą paišdykauti. Kitais metais bus didelių pagundų įsimylėti jaunesnius, tai bus kenksminga ir širdžiai, ir piniginei.

 

Nuo vasaros pradžios bus daugiau galimybių vidinei asmenybės plėtrai. Metai bus tokie, kad patiems bus sunku suvokti, ką jie daro. Jų poelgiai atidengs jų brandą. Svarbu nesimėtyti pažadais.

 

Vandenis

 

Kitais metais orientuokitės į tikslų siekimą ir juos tiksliai formuluokite. Prarastas jėgas padės atkurti vietos, kur yra aukšto lygio aptarnavimas, restorane, viešbutyje. Taip pat pailsėti padės muzikos garsai. Harmonizuos pažintys ir bendravimas su žmonėmis, dirbančiais kūrybinius darbus.

 

Verta saugoti nugaros apačią, saugoti ją nuo sunkių svorių, vėjo, smūgių. Puikus metas galvoti apie gerą čiužinį. Reikia vengti visų dalykų, kurie veda iš pusiausvyros, ypač alkoholio.

 

Žuvys

 

Aplinkybės labai ribos jų sumanymus. Verta stengtis išlaikyti lengvą šventiškumo nuotaiką iki metų vidurio. Nuo liepos 16 d. Žuvys turės jėgų ir vidinės stiprybės bet kurioje veikloje, seksis vadovauti.

 

Reikia saugotis svetimų kultūrų maisto, saugoti plonąjį žarnyną, svetimų patalų, gyvūnų, gali užpulti nešvaros ligos. Verta puoselėti lankstumą, judesį. Nuotaiką gerins garderobo formavimas. Iki liepos 7 d. kurdami garderobą, atras naujus pojūčius. Labai norėsis kokybiškų daiktų. Šio ženklo žmonėms apranga ir savijauta turi milžinišką sąsają.

 

 Daiva Ausėnaitė | VAKARŲ LIETUVOS MEDICINA

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„Šilutės žinios” redakcija už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Informuokite „Šilutės žinios” redakciją apie netinkamus komentarus.

Ką daryti, kad seksualūs apatiniai iš tiesų puoštų? Ką daryti, kad seksualūs apatiniai iš tiesų puoštų? 

  Su nekantrumu laukiate, kol kurjeris pristatys internetu įsigytus erotiškus, gundančius apatinius, tačiau pasimatavusios taip lauktąjį pirkinį nusiviliate? Nepulkite » Daugiau

Patarimai svarstantiems apie paskolas Patarimai svarstantiems apie paskolas 

  Ilgą laiką buvo galvota, jog paskolas imti neapsimoka, nes tai per didelis įsipareigojimas, neleidžiantis visą gyvenimą išlipti iš » Daugiau

Kaip rūpintis veido odą pagal jos tipą? Kaip rūpintis veido odą pagal jos tipą? 

  Odos priežiūra tikrai nėra lengva – tai daug pastangų reikalaujantis procesas, ypač jei oda turi kokių nors netobulumų, » Daugiau

Kaip išsirinkti durpių substratą? Kaip išsirinkti durpių substratą? 

  Kažkada visi kambariniai augalai bei namuose daiginamos daržovės būdavo sodinami į iš lauko parneštą žemę. Žinoma, kai kurie » Daugiau

Kaip išsirinkti tinkamiausią šviestuvą? Atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus Kaip išsirinkti tinkamiausią šviestuvą? Atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus 

  Nesunku pastebėti, kad šiandien šviestuvai atliekama jau nebe tik praktinę funkciją – jos įsigyjame ne tik tam, kad » Daugiau

Reikia naujų automobilinių kilimėlių? Štai, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis Reikia naujų automobilinių kilimėlių? Štai, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis 

  Kiekvienas automobilis turi daugybę smulkių detalių bei aksesuarų, kurie ilgainiui nusidėvi, praranda puikią pirminę išvaizdą, todėl tenka įsigyti » Daugiau

Vis dar svarstote, ar verta investuoti į šilumos siurblį oras – vanduo? Atsakykite į šiuos klausimus ir sužinokite atsakymą Vis dar svarstote, ar verta investuoti į šilumos siurblį oras – vanduo? Atsakykite į šiuos klausimus ir sužinokite atsakymą 

  Drąsiai būtų galima sakyti, kad visas mūsų gyvenimas susideda iš investicijų; investuojame į žinias, kad būtumėte išmintingi ir » Daugiau

Šilumos siurbliai: vienas pirkinys, kurio teikiama nauda įvairiais aspektais matoma ne vienerius metus Šilumos siurbliai: vienas pirkinys, kurio teikiama nauda įvairiais aspektais matoma ne vienerius metus 

  Šilumos siurbliai – tik vienas pirkinys iš daugelio, kurį galite įsigyti. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad nusprendę » Daugiau

Esate ištikimi klasikai? Štai, ko svarbu nepamiršti prieš pradedant interjero įrengimą Esate ištikimi klasikai? Štai, ko svarbu nepamiršti prieš pradedant interjero įrengimą 

  Namų stilius gali būti labai įvairus, tačiau, ko gero, ne vienas iš jų neturi tiek gerbėjų, kiek klasikinis » Daugiau

Kada verta pasirinkti perkraustymo paslaugas? Kada verta pasirinkti perkraustymo paslaugas? 

  Jei bent kartą Jums teko persikraustyti, žinote, jog šis procesas yra nelengvas ir ilgai užtrunka. Kaip greitai ir » Daugiau

Medea klinika
Adida papildai sportui
Medea klinika

Naujienų paieška pagal datą
2021 m. sausio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Gru    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031