Šrifto dydis:
2013-07-07

Vestuvinių ir proginių rūbų salonas „Kleidė“ jau pasiruošęs puošti klientus(22)Rubrikose: Mieste » Verslas  Žymos: ,

 

Nuotraukos Gintaro Radzevičiaus

 

Visas moteris, merginas, mergaites nuo šiandien vilios Šilutėje duris atvėręs naujas vestuvinių, proginių rūbų salonas „Kleidė“. Čia galėsite išsinuomoti rūbus įvairioms progoms: vestuvėms, išleistuvėms, krikštynoms, pirmąjai komunijai, šeimos šventei ar kitai progai, o jei nepavyks rasti sau tinkamo suknelės dydžio, spalvos ar modelio, ją pagal jūsų norus sumodeliuos ir pasiūs profesionali siuvėja Reda Petravičienė. Taip pat galėsite išsirinkti prie suknelės papuošalus, pirštinaites, delninukes… Šalia gražios moters turi būti ir tinkamas vyras, todėl čia bus papuošti ir vyrai.

 

Tilžės gatvės 19-ame name įsikūręs vestuvinių ir proginių rūbų salonas „Kleidė“ – tai Redos Petravičienės ilgus metus brandinta svajonė, kurią siuvėjai išpildyti padėjo jos vyras Linas, sūnūs Gytis ir Kipras, tėvai, uošviai ir draugai.

 

Iškilminga atidarymo šventė prasidėjo trumpu Raimondos Gečienės pasakojimu apie kriaučiaus (šišioniškių tarme siuvėjas) amatą ir gyvenimo būdą. Tačiau šiais laikais siuvėjai jau nebeina į kliento namus, kad apsiūtų visus šeimos narius. Todėl šeimos padrąsinta Reda ir ryžosi įkurti drabužių saloną, kad ir šilutiškės galėtų rengtis išskirtinėmis suknelėmis, tokiomis kaip didmiesčių damos.

 

R. Petravičienės kaip siuvėjos kelias prasidėjo prieš 20 metų. 1994-aisiais ji baigė Klaipėdos siuvimo mokyklą. Nuolatinis mados tendencijų stebėjimas siuvėjai padėjo išlavinti įgūdžius. O noras pasiūtus drabužius papuošti rankomis nertais aksesuarais juos padaro išskirtiniais.

 

Siuvėjos darbas salono „Kleidė“ šeimininkei nėra naujas būdas užsidirbti pragyvenimui, ji yra dirbusi siuvimo atelje „Elegancija“. Teko išbandyti ir serijinio rūbų siuvimo. Tokia patirtis malonių įspūdžių nepaliko. Tačiau kaip ir paukštis negali nečiulbėti, taip ir menininkas negali nekurti. Todėl sūnums užaugus R. Petravičienė vėl ėmėsi širdžiai mielo amato.

 

„Išsizyziau“ vyro, kad prie namų įrengtų siuvyklėlę. Ir visai netikėtai vieną dieną gavau pasiūlymą perimti proginių suknelių verslą. Taip ir atsirado salonas „Kleidė“. Kodėl „Kleidė“, o ne tiesiog suknelė? Visada mylėjau Šilutę ir jos žmones. Ir man norėjosi pavadinimą sugalvoti tik mūsų kraštui būdingą. Bet viso to nebūtų be mano šeimos ir draugų, kurie padėjo sukurti visą šio salono grožį.“ – dėkojo susirinkusiems į naujojo vestuvinių ir proginių rūbų salono „Kleidė“ atidarymą jo šeimininkė R. Petravičienė.

 

Salono atidarymo šventę pagyvino surengta loterija, kurios dalyviai aukojo pinigėlių, o mainais traukė iš indo susuktus popierėlius su užrašytomis dovanėlėmis. Pagrindinis loterijos prizas – naujutėlė lininė suknelė. Svečių suaukoti pinigėliai bus perduoti Šilutės senelių globos namams.

 

Rėmėjai: Virginija Mirauskienė, kavos namai „Kafija“, „Gurmanų pasaulis“

 

 

Skaitytojų komentarai

 1. xxx

  reikia sutikti, kad komentaruose visada yra dalis tiesos.taigi….

 2. vitas

  mat ją šunys

 3. Daiva

  Reda skaitau ir galvoju kada pagaliau baigsis tie komentarai,gi viskas jau buvo aprimę,bet tu vėl eilinį kartą pabandei pasireklamuoti Manto vardu,negalvok ,kad žmonės tokie kvaili ir nesupranta kieno čia darbas.Aš Daiva buvau pakomentavusi apie suknelę,kurią tu pasiuvai jos vestuvėms,bet tada dar nežinojau visų smulkmenų,bet dabar kai viską žinau siaubas ima kaip draugė gali pasielgti su drauge .Tu gi ją siuvai pagal jos užsakymą[jos vardo neminėsiu]paėmei gana solidžią sumą,apie nuomą nebuvo nei kalbos,o po vestuvių tu ją atėmei ir iškabinai savo nuomos salone. Ar yra dar Šilutėje kita nuomos šeimininkė-siuvėja kuri šitaip daro? Aš po šitokio poelgio su tavimi bendraučiau tik prieš darant užsakymą, pasidaryčiau pokalbio įrašą,o suknelės iš manęs tu nebūtum gavusi.Man tavęs labai gaila,nelinkėsiu nieko,viskas susitvarkys savaime, jeigu tu suprasi kokių veiksmų negalima gyvenime daryti.Negirk visur savęs, tegul giria kiti.

 4. neMantas Petruškevičius

  Jei tamsta mano, kad iš tikro galėjo patsai Mantas apsilankyti salone ir po to parašyti komentarą, tai gluša matomai būsite pati. Kaip jūs neprisistatote vardu, taip ir kiti neprisistato savo vardu komentare, bet tai nekeičia komentaro turinio ir esmės. Ryškiai vienai moterai (nekyla ranka rašyti moteris) yra rimtų psichologinių problemų, kad tiek laiko negali susitaikyti ir gyventi toliau, o dar matomai pavydas ir bambą pakutena, nes teigiamų komentarų yra daugiau ir iš skirtingų žmonių, ne tai, kaip ponios atveju viena ir ta pati motera rašinėja neigiamus komentarus (gal net su draugių pagalba) ir dar kaltina salono šeimininkę tokiais niekais, kaip sakoma su kuo kitus tepa, tuo pats kvepia. Sėkmės užsigriaužiant pavyde, neapykantoj, juodinime ir gyvenkite savo nelaimingą nuskriaustosios tamsų gyvenimėlį.

  P.S. Po du komentarus iš eilės rašyti yra bejėgiška ir vaikiška, o krūva šauktukų ir klaustukų rodo jūsų sumišimą ir bejėgiškumą.
  P.S.S. Klaviatūroje atradote lietuviškas raides, su kuo ir sveikinu.
  P.S.S.S. Su teksto suvokimu matau taip pat rimtos problemos. Rekomenduoju pasitarti su gydytoju ar vaistininku, gal padės. Geros dienos žiežula!

 5. nu kapec

  Beje: iš didžiojo guru nei vieno komplimento jai

 6. nu kapec

  Ne visai cirkai: ar ta Reda visai gluša rašinėja, ar tas „Mantas“ tiek nusirito, kad analizuoja kažkokius komentarus ir tiria rašyseną ?????!!!!!!!! Patikėčiau, kad buvo salone, gal pagyrė, bet knaisiotis komentaruose :-D:-D:-D Dabar lauksim Juozo St. ???? Reda, raminkis, virsti į klouną, arba tramdyk savo lojančias draugeles 🙁

 7. Mantas Petruškevičius

  „kliente“ ir „kliente 2“ tai matomai rašė ta pati motera viskuo gyvenime nepatenkinta. Stilius tas pats, rašybos klaidos tos pačios, lietuviškų raidžių nenaudoja, o va naują verslą kuris tik atsidarė ir kabinasi jau juodina. Jei tokių bobų valia būtų, tai rengtumėmės adomo lapais, ar nudirtais kailiais, kuriuos atvilktu į uolą tokios bobos vyras medžiotojas. Reikia tik pasidžiaugti, kad tokiam nedideliam miestelyje atsidaro vienas kitas verslas, o jei atsidaręs teiks blogas paslaugas, rinka pati viską sustatys į vietas. O beje, man teko ten apsilankyti, tai šeimininkė maloniai ir profesionaliai bendravo, matosi, kad savo darbą išmano. Sėkmės darbuose.

 8. .

  Oj tas zmoniu pavydas, ziuri tik kaip ikasti, kaip apsmeizti. O Reda labai nuosirdi asmenybe. Tikrai likau patenkinta jos paslaugomis. Mano akimis viena is geriausiu Silutes siuveju. Dziugu, kad uzlipai toki dideli laipteli i virsu. Sveikinu issipildzius svajonei. Linkiu, kad darbelio nestigtu ir liptum toliau, nepaisant ivairiausiu pavyduoliu.

 9. rasa

  Ne, nu ta „kliente“ kaušė totali, rašo kad buvo vos nenukentėjusi, reikėjo nueiti ir išsiaiškinti, ir reikalauti pinigų gražinimo už neatlikta darbą ar už blogai pasiūta drabužį, bet ne čia aiškintis … ir t.t.

 10. kliente

  oi jus tamsus zmogeliai, nemate tikro purvo. nereikia cia tikru vardu, tegul p.Reda pati pasiknaisioja praeity, ka yra nuskriaudusi, nuplesusi (o tokiu ne vienas), vat ir bus atsakymas… jus net nenorite matyti, kas cia parasyta, vis varot ant konkurentu, o jums tiesiai yvardinta, kad tai buvusios klientes. ar mokat lietuviskai skaityt ir mastyt ???????? gina dar tie, kas nenukentejo, bet neilgai laukti, kai apsilankys Kleidej, bus nucypinti :-))))))) P.S. be jokio pykcio 😉

 11. rasa

  Baisu skaityti komentarus, pavydas ir purvas, kažkam skauda širdele, kad atsidarė dar vienas salonas – konkurencija tiek kainoms tiek aptarnavimui. Manau p. Redai reikia palinkėti sėkmės konkuruojant su keliais nežymiais salonėlais nors ir jie yra miesto „centre“

 12. Rasa

  Iš kur tiek neapykantos ir pagiežos pas „klientę“???

 13. kliente 2

  oi, tik nereikia apsimetineti, neva cia konkurentai. manau konkurentai ysitvirtine ir jiems nei galvoj, nei sik… ta petraviciene. oi kaip nesinori priimti tiesos… manau, tiek tas gytis ir ta liepa, tai pati petraviciene rasineja… ka pasejo, ta dabar ir pjauna. linkiu greiciau vel sugryzti y ta savo „siuvyklele“ 😀

  • Gytis Petravičius

   Ei, kliente su anonimo vardu kodėl tau neprisistačius pilnu vardu? Bijai? Ar tiesiog megsti kalbėti už akių apie tau nepažystama žmogų?

 14. Liepa

  matyt, gerai siuva, kad konkurentai prabilo. Iš tikrųjų trūksta kokybiškų paslaugų.Užeisiu.

 15. Daiva

  Neparašiau, kad paėmė daug daugiau negu kainuoja pati suknelė. Šilutiškiai gerai pagalvokite prieš turėdami reikalą su ja.

 16. Daiva

  Reikalas ne konkurencijoje, o žmoguje. Pasidomėkite, kaip jinai gali už 450Lt. vertės suknelę vienam vakarui paimti už nuomą, ir tai savo draugei, bet prieš tai net neįspėjusi.

 17. Antanina

  Tai ne tai kas rašome ne į tą pusę tai labai nesąžininga šeimininkė Tai pati brangiausi siuvėja Šilutėje

 18. klientė

  ahh visai ne į tą pusę…

 19. klientė

  Jei norite likti tuščiom kišenėm, būtinai užsukit į Kleidę. Sėkmės skurdinant liaudį 😉


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„Šilutės žinios” redakcija už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Informuokite „Šilutės žinios” redakciją apie netinkamus komentarus.

KOKIO POPIERIAUS REIKIA BIURUI? KOKIO POPIERIAUS REIKIA BIURUI? 

  Kol kas pasaulyje nėra tokio biuro, kuris sugebėtų išsiversti be popieriaus. Ten, kur naudojamas popierius, taip pat būna » Daugiau

Nuotaikingas muzikinis vakaras „Monnoje“ Nuotaikingas muzikinis vakaras „Monnoje“ 

  Mintis surengti muzikinį vakarą moteriškų drabužių parduotuvėje kilo parduotuvės savininkų  dukrai Monikai Barauskaitei. Pirkėjams rugpjūčio 22 d. buvo » Daugiau

Naujosios „Lidl“ parduotuvės atidaryme – minios šilutiškių Naujosios „Lidl“ parduotuvės atidaryme – minios šilutiškių 

  „Lidl“ prekybos tinklas atidarė pirmąją parduotuvę 2019 metais – prekybos centras duris atvėrė Šilutėje. Tai ne tik pirmoji » Daugiau

Šilutėje pirkėjus pasitiko atnaujinta „Maximos“ parduotuvė Šilutėje pirkėjus pasitiko atnaujinta „Maximos“ parduotuvė 

  Po trijų mėnesių pertraukos Šilutėje pirkėjus nuo šiandien vėl pasitinka atnaujinta „Maximos“ parduotuvė, įsikūrusi adresu H. Šojaus g. » Daugiau

Krautuvai: rinktis naują, naudotą ar išsinuomoti? Krautuvai: rinktis naują, naudotą ar išsinuomoti? 

  Krautuvų pritaikymo galimybės yra tikrai nemažos, todėl įvairių darbų atlikimui neretai nusprendžiama įsigyti būtent tokios technikos. Kartais palankiausiu pasirinkimu » Daugiau

Šilutės verslininkai investuoja į krašto paveldą Šilutės verslininkai investuoja į krašto paveldą 

  Istorinėje vietoje, istoriniame pastate duris šilutiškiams ir miesto svečiams atvėrė istoriniu pavadinimu pasipuošusi kavinė-restoranas „Trukio stotelė“. Atidarymo šventėje » Daugiau

Duris atvėrė trečia „Maxima“ parduotuvė Duris atvėrė trečia „Maxima“ parduotuvė 

  Antradienį, gruodžio 12 d. ryte, Šilutėje, prie Cintjoniškių ir Geležinkelio gatvių sankirtos duris atvėrė dar viena, jau trečia » Daugiau

Laikinai uždrausta dirbti kebabinei Laikinai uždrausta dirbti kebabinei 

    Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai dėl netinkamomis sąlygomis laikomų maisto produktų ir gaminamų patiekalų šią » Daugiau

Apdovanoti geriausieji 2015 metų ūkininkai Apdovanoti geriausieji 2015 metų ūkininkai (1)

    Lietuvos ūkininkų sąjunga Kaune jau 22-ąjį kartą apdovanojo konkurso „Metų ūkis“ laureatus, tarp kurių ir trys Šilutės » Daugiau

Klaipėdos apskrities gyventojai valstybei skolingi 250 tūkst. litų nekilnojamojo turto mokesčio Klaipėdos apskrities gyventojai valstybei skolingi 250 tūkst. litų nekilnojamojo turto mokesčio 

    Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau — Klaipėdos AVMI) informuoja, kad už 2013 m. nekilnojamojo turto mokesčio » Daugiau

Naujienų paieška pagal datą
2022 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Adida papildai sportui