Sveikino nusipelniusią Lietuvai Oną Vismantienę
2014-05-06
Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Budrikis, direktoriaus pavaduotoja Inesa Murauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis lankė Oną Vismantienę, kuriai Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį. Guvi, linksma ir…
