„Šilutė“ išvykoje laimėjusi savo aikštelėje pralaimėjo
Rubrikose: Sportas Žymos: Krepšinis
NKL turnyre rungtyniaujanti Šilutės “Šilutė” šį savaitgalį žaidė dvejas rungtynes. Išvykoje varžovus nugalėjusi, namuose – pralaimėjo.
Penktadienį, gruodžio 16 d. “Šilutė” krepšininkai vyko į Gargždus, kur Gargždų Sporto centre susirungė su “Gargždai – Bremena” komanda. Šios rungtynės šilutiškiams buvo sėkmingos, rezultatu (13:18, 16:21, 19:22, 18:21 ) 66:82 jie varžovus nugalėjo.
“Šilutės” gretose labiausiai išsiskyrė Vitalis Pancerevas – komandai pelnęs 18 taškų. Varžovų gretose išsiskyrė Paulius Jacikas – komandai pelnęs 14 taškų.
Šeštadienį, gruodžio 17 d. šilutiškiai žaidė savo aikštelėje, Šilutės krepšinio sporto salėje, kur susitiko su Vilniaus “Statyba” komanda. Antrose rungtynėse šilutiškiai patyrė nesėkmę. Rezultatu (18:22, 18:25, 21:15, 14:12 ) 71:74 pergalę šventė “Statyba” krepšininkai.
“Šilutės” gretose labiausiai išsiskyrė Andrius Čižikas, komandai pelnęs 20 taškų. Varžovų gretose išsiskyrė Ovidijus Varanauskas, komandai pelnęs 19 taškų.
Po sužaistų 22-iejų turų “Šilutė”, savo sąskaitoje turinti 9 pergales ir 13 pralaimėjimų bei surinkusi 31 balą, turnyrinėje lentelėje užima 13-ą vietą.
Ateinančius du šventinius savaitgalius NKL turnyre rungtynės nevyks. Artimiausi susitikimai vyks 2012 metų pirmąjį savaitgalį. Penktadienį, sausio 6 d. 17 val. “Šilutė” komanda vyks į Šiaulius, kur susirungs su “ABRO-Universitetas” komanda. Antrosios rungtynės vyks sausio 7 d. 16 val. Šilutėje, kur šilutiškiai savo aikštelėje, Šilutės krepšinio sporto salėje (Gluosnių g. 13A) susirungs susu Molėtų “Ežerūnas karys” komanda.
Modernus sporto klubas siūlo viską vienoje vietoje – nuo kardio ir jėgos treniruočių iki funkcinių zonų, grupinių užsiėmimų » Daugiau
„Lietuvininkų vilties“ premijos komisijos sprendimu, 2026 m. „Lietuvininkų vilties” premijos laureatu paskelbtas Šilutės aviacinės technikos konstravimo ir modeliavimo » Daugiau
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šilutės rajono savivaldybės valdomos viešosios įstaigos „Šilutės sportas“ vadovo galimai » Daugiau
Devinas Hutchinsonas vedė „Šilutę-PDS.lt“ (3-2) į trečiąją „URBO-NKL“ pergalę. Kęstučio Mačijausko kariauna Garliavoje 89:87 (26:27, 22:27, 30:23, 11:10) laimėjo trilerį prieš » Daugiau
Įsibėgėjus „URBO-NKL“ sezonui „Šilutė-PDS.lt“ griebėsi pokyčių. Šilutės klubas atsisveikino su komandos vyriausiuoju treneriu dirbusiu Ryčiu Vaišvila. 54-erių specialistas » Daugiau
Vicemerai Tomas Budrikis ir Edvardas Jurjonas, Administracijos specialistai, kartu su Šilutės sporto mokyklos direktoriumi Aivaru Lileikiu, susitiko su » Daugiau
Baigiantis Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei „Biblioteka 24/7“, balandžio 29 dieną, Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas ir » Daugiau
Istorinė akimirka – Šilutėje vasario 8 d. įvyko pirmasis ledo ritulio turnyras mero Vytauto Laurinaičio taurei laimėti. Susirinkusiuos » Daugiau
Gruodžio 13 d. įvyko iškilminga Geriausiųjų Šilutės rajono savivaldybės sportininkų apdovanojimų ceremonija. Joje padėkos raštais bei piniginiais prizais » Daugiau
Kiekvienas, kuris žengia į sporto salę, turi savo tikslus: kai kurie nori numesti svorio, kiti – sustiprinti raumenis, » Daugiau





Parašykite komentarą