Šrifto dydis:
2011-09-08

Policija kviečia fiksuoti Kelių eismo taisyklių pažeidėjus



Rubrikose: Kiti įvykiai » Renginiai  Žymos:

Nuotrauka Gintaro Radzevičiaus

Siekdamas ugdyti visuomenės pilietiškumą, nepakantumą eismo dalyviams, negerbiantiems nustatytų elgesio normų ir šiurkščiai pažeidžiantiems Kelių eismo taisyklių reikalavimus, skatinti eismo dalyvių pagarbą vieni kitiems, mažinti kelių eismo taisyklių pažeidimų skaičių bei išvengti eismo įvykių, kurie vyksta dėl šiurkščių Kelių eismo taisyklių pažeidimų, Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos organizuoja konkursą „Užfiksuok Kelių eismo taisyklių pažeidėją“.

 

Konkursas: “Užfiksuok Kelių eismo taisyklių pažeidėją“ organizuojamas nuo š.m. rugsėjo 1 iki 2011 m. gruodžio 31 d.

 

Reikalavimai:

 

1. Konkursui informaciją teikti gali ne jaunesni kaip 18 metų asmenys. Asmuo, pateikęs medžiagą konkursui, ne tik deklaruoja, bet ir pats vykdo saugaus elgesio kelyje reikalavimus.

 

2. Vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuotas (-i) pavojingas Kelių eismo taisyklių pažeidimas(-ai), keliantis (-ys) grėsmę eismo saugumui, chuliganiško vairavimo atvejai, turi būti išsiųsti iki 2011 m. gruodžio 31 d. el. paštu: uzfiksuokpazeideja@policija.lt (rinkmenos dydis iki 10 Mb, su nuoroda „Konkursui “Užfiksuok KET pažeidėją“).

 

3. Konkursui gali būti pateiktos ir spalvotos, ir nespalvotos nuotraukos (ne mažesnės kaip 1184×830 pixels), kuriose užfiksuotas (-i) šiurkštus (-ūs) Kelių eismo taisyklių pažeidimas (-ai).

 

4. Būtina nurodyti užfiksuoto pažeidimo datą, laiką, vietą.

 

5. Pateikiama medžiaga turi būti kokybiška, kad būtų galima konstatuoti Kelių eismo taisyklių pažeidimą (-us).

 

6. Medžiagos siuntėjas turi nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, gyvenamosios vietos adresą, telefono Nr. ir (ar) elektroninio pašto adresą.

 

Nebus vertinama informacija apie automobilių sustojimo ir stovėjimo tvarkos pažeidimus, Kelių eismo taisyklių pažeidimus, užfiksuotus ne Lietuvoje, atsiųstus iš interneto, varžybų, kitų renginių metu, taip pat uždarose ir privačiose valdose užfiksuotus pažeidimus, specialiųjų transporto priemonių vairuotojų veiksmus.

 

Konkursui pateiktą medžiagą vertins komisija, sudaryta iš Policijos departamento ir Lietuvos kelių policijos tarnybos atstovų, kuri išrinks 8 didžiausią grėsmę eismo saugumui sukėlusius užfiksuotus vaizdus. Konkursui pateikta medžiaga bus vertinama, atsižvelgus į šiuos kriterijus: užfiksuotame vaizde matyti Kelių eismo taisyklių pažeidimas (-ai), tikrai keliantis (-ys) pavojų eismo saugumui (pavojingas, chuliganiškas vairavimas, lenkimas neleistinoje vietoje arba neleistinu būdu, eismo reguliavimo signalų nepaisymas, įspėjamojo signalo nerodymas ir  avarijos sukėlimas, važiavimo per geležinkelio pervažas taisyklių nesilaikymas, pėsčiųjų pareigų nevykdymas ir pan.).

 

Konkurso organizatorius užtikrina visišką asmens, pateikusio konkursui medžiagą, konfidencialumą.

 

Lietuvos kelių policijos tarnyba, įvertinusi gautą medžiagą, persiųs ją nagrinėti pagal kompetenciją į apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, kur dėl pažeidimo, užfiksuoto pateiktoje medžiagoje, bus pradėta administracinio teisės pažeidimo teisena.

 

Konkurso nugalėtojams apdovanojimai bus įteikti 2012 m. sausio mėn. Policijos departamente.

 

Apdovanojami 3 asmenys (nugalėtojai), atsiuntę konkursui medžiagą, kurioje užfiksuoti šiurkščiausi saugaus elgesio kelyje nepaisymo atvejai. Taip pat bus apdovanojami dar 5 geriausią medžiagą atsiuntę konkurso dalyviai.

 

Konkurso prizininkai (3 pirmąsias vietas užėmę dalyviai) bus apdovanoti vaizdo fiksavimo priemonėmis, dar 5 geriausią medžiagą atsiuntę dalyviai bus apdovanoti policijos generalinio komisaro diplomais ir policijos suvenyrais.

 

Konkurso prizais bus apdovanoti ir kiti asmenys, pateikę aktualios ir konkurso reikalavimus atitinkančios medžiagos apie Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„Šilutės žinios” redakcija už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Informuokite „Šilutės žinios” redakciją apie netinkamus komentarus.

Prevencinė priemonė Šilutėje – pareigūnai tikrino viešas ir jaunimo susibūrimo vietas Prevencinė priemonė Šilutėje – pareigūnai tikrino viešas ir jaunimo susibūrimo vietas 

  Siekiant užtikrinti viešąją tvarką ir užkardyti teisės pažeidimus, susijusius su narkotinių bei psichotropinių medžiagų vartojimu ar platinimu, lapkričio » Daugiau

Neteisėtas radinys asmens gyvenamajame name – aplinkosaugininkai aptiko 16 kg krokodilą Neteisėtas radinys asmens gyvenamajame name – aplinkosaugininkai aptiko 16 kg krokodilą 

  Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos skyriaus pareigūnai gavo informacijos iš anonimo, kad gyvenamajame name Šilutės rajone » Daugiau

Iš katerio iškritęs vyras rastas nuskendęs Iš katerio iškritęs vyras rastas nuskendęs 

  Šilutės rajone, penktadienį vakare, į Atmatos upę iš katerio iškrito du vyrai. Incidentas įvyko apie 20.23 val., Šyšos » Daugiau

Neblaivūs vairuotojai, rasti narkotikai Neblaivūs vairuotojai, rasti narkotikai 

  Rasti žmonių kūnai     2025-08-22 apie 21.11 val. namuose, Dieglių k., Saugų sen., Šilutės r., rastas vyro, » Daugiau

Kiaulių žūties Šilutės r. priežastis – neužtikrinta nuolatinė ventiliacija Kiaulių žūties Šilutės r. priežastis – neužtikrinta nuolatinė ventiliacija 

  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) baigė tyrimą ūkyje, kuriame š. m. liepos 20 d. nugaišo 69 penimos » Daugiau

Savaitgalis gausus įvykiais Savaitgalis gausus įvykiais 

  Sveikatos sutrikdymai     2025-07-22 apie 2.30 val. Šilutėje, Stoties g., vyras, gim. 1992 m., sukėlė fizinį skausmą » Daugiau

Policijos kasdienybė – ne tik nusikaltimai Policijos kasdienybė – ne tik nusikaltimai 

  Vakar, birželio 24 d., apie 1.20 val. nakties, policijos pareigūnai gavo skubų pranešimą apie galimą eismo įvykį, Šilutės » Daugiau

Neblaivūs vairuotojai – grėsmė kelyje Neblaivūs vairuotojai – grėsmė kelyje 

  Vis dar pasitaiko vairuotojų, įsitikinusių, kad kelios taurės nepakenks ir kad policijai neįklius. 2025 m. birželio 16–22 d. » Daugiau

Įvykiai Įvykiai 

  Sukčiavimo atvejai   Birželio 5 d. Šilutėje, moteris, gim. 1961 m., norėdama prisijungti prie VMI svetainės, suvedė prašomus » Daugiau

Atmatos upėje rasta vyro skenduolis Atmatos upėje rasta vyro skenduolis 

  2025-05-21 apie 14.00 val. Šilutės r., Uostadvario k., Atmatos upėje rastas vyro gim. 1968 m. skenduolis. Pradedamas ikiteisminis » Daugiau

Naujienų paieška pagal datą
2025 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lap    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031