Įspūdingai rungtynėse startavusi „Šilutė“ (1-0) pergalingai pradėjo naująjį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezoną. Ji savo aikštėje 89:80 (37:19, 19:20, 20:31, 13:10) įrodė pranašumą prieš Mažeikių „Erelius“ (0-1).
Pirmojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis (10:10), tačiau savų sirgalių akivaizdoje žaidę Šilutiškiai užkūrė pirtį svečiams iš Mažeikių ir žaibiškai spurtavo 27:9, palikdami „Erelius“ užnugaryje. Pirmasis ketvirtis baigėsi šeimininkams pirmaujant ašuoniolikos taškų skirtumu (19:37).
Antrąjį kėlinį „Šilutė“ pradėjo padidindama pranašumą iki 22 taškų (41:19). Iki pirmosios rungtynės pusės likus žaisti keturias minutes, komandas tebeskyrė milžiniška persvara (51:30), tačiau mažeikiškiai surengė 7:0 atkarpą ir sumažino atsilikimą iki keturiolikos (51:37).
Po ilgosios pertraukos Taurantas Tamošiūnas tolimu metimu atstatė šeimininkams dvidešimt taškų persvarą (59:37). „Ereliai“ palaipsniui pradėjo mažinti deficitą, Mindaugo Remino bei Ričardo Verbicko šou trečiajame kėlinyje ištirpdė svečių atsilikimą iki šešių taškų (70:76).
Paskutiniajame kėlinyje „Šilutės“ legionieriai atstatė pranašumą iki vienuolikos, tačiau Aurimo Urbono, Ričardo Verbicko tritaškiai bei Dariaus Marcinkevičiaus du taškai priartino mažeikiškius per vieną metimą – 78:81. Šilutiškių sėkmingesnė rungtynių pabaiga lėmė šeimininkų pergalę rezultatu 89:80.
„Šilutė“: Justas Nausėdas 21, Taurantas Tamošiūnas 19, Modestas Žaunieriūnas 17, Evaldas Džiaugys 11, Oetjenas Brownas 8.
„Ereliai“: Ričardas Verbickas ir Mindaugas Reminas po 15, Aurimas Urbonas 12, Tomas Zdanavičius 10, Darius Marcinkevičius 9.
Modernus sporto klubas siūlo viską vienoje vietoje – nuo kardio ir jėgos treniruočių iki funkcinių zonų, grupinių užsiėmimų » Daugiau
„Lietuvininkų vilties“ premijos komisijos sprendimu, 2026 m. „Lietuvininkų vilties” premijos laureatu paskelbtas Šilutės aviacinės technikos konstravimo ir modeliavimo » Daugiau
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šilutės rajono savivaldybės valdomos viešosios įstaigos „Šilutės sportas“ vadovo galimai » Daugiau
Devinas Hutchinsonas vedė „Šilutę-PDS.lt“ (3-2) į trečiąją „URBO-NKL“ pergalę. Kęstučio Mačijausko kariauna Garliavoje 89:87 (26:27, 22:27, 30:23, 11:10) laimėjo trilerį prieš » Daugiau
Įsibėgėjus „URBO-NKL“ sezonui „Šilutė-PDS.lt“ griebėsi pokyčių. Šilutės klubas atsisveikino su komandos vyriausiuoju treneriu dirbusiu Ryčiu Vaišvila. 54-erių specialistas » Daugiau
Vicemerai Tomas Budrikis ir Edvardas Jurjonas, Administracijos specialistai, kartu su Šilutės sporto mokyklos direktoriumi Aivaru Lileikiu, susitiko su » Daugiau
Baigiantis Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei „Biblioteka 24/7“, balandžio 29 dieną, Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas ir » Daugiau
Istorinė akimirka – Šilutėje vasario 8 d. įvyko pirmasis ledo ritulio turnyras mero Vytauto Laurinaičio taurei laimėti. Susirinkusiuos » Daugiau
Gruodžio 13 d. įvyko iškilminga Geriausiųjų Šilutės rajono savivaldybės sportininkų apdovanojimų ceremonija. Joje padėkos raštais bei piniginiais prizais » Daugiau
Kiekvienas, kuris žengia į sporto salę, turi savo tikslus: kai kurie nori numesti svorio, kiti – sustiprinti raumenis, » Daugiau





Parašykite komentarą