Lumpėnų biblioteka organizavo gėlių žiedais, eilėmis ir dainomis apipintą Mamos dienos minėjimą
Autorius: Nijolė Šedienė, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filialo bibliotekininkė
Rubrikose: Įvairenybės

Popietės dalyvius ir svečius sveikina Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filialo bibliotekininkė Nijolė Šedienė. Nuotraukų autorė – Asta Andrulienė
Pirmasis gegužės sekmadienis Lietuvoje alsuoja ypatingu švelnumu – tai diena, kai sustojama padėkoti savo Mamoms. Padėkų ir gražių žodžių mamoms netrūko ir 2025 m. gegužės 6 d. Lumpėnų laisvalaikio salėje. Čia poetinio žodžio ir muzikos garsų mylėtojai rinkosi į Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filialo organizuotą literatūrinę Lumpėnų seniūnijos gyventojų rašytinės bei dainuojamosios kūrybos sklaidos popietę „Gėlių žiedais, eilėmis ir dainomis apipinkime Mamos dieną!“.
Šio Motinos dienai ir Tarptautinei šeimos dienai paminėti skirto šventinio renginio pradžios akordu tapo aktyvios bibliotekos skaitytojos, Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 6 klasės mokinės Severinos Kybartaitės deklamuotos mamoms dedikuotos Pagėgių krašto literatų eilės. Popietės dalyvius ir svečius sveikinusi Lumpėnų bibliotekos bibliotekininkė Nijolė Šedienė mamoms linkėjo būti sveikoms, laimingoms bei mylimoms. Renginyje dalyvavęs garbus svečias – Vilkyškių Šv. Onos parapijos klebonas Kęstutis Pajaujis savo sveikinamojoje kalboje akcentavo mamos svarbą žmogaus gyvenime bei linkėjo visiems Dievo palaimos ir sveikatos. Šventės metu skambėjusius sveikinimus įprasmino Pagėgių savivaldybės kultūros centro Lumpėnų kaimo bendruomenės meno mėgėjų kolektyvų – moterų vokalinio ansamblio „Pavakarys“ ir kapelos „Lumpelė“ (vadovas Edvinas Paliokas) muzikinė programa. Netrūko ne tik dainų, bet ir šokių bei linksmų, šiltų improvizacijų. Sveikinamąjį ir dėkojamąjį žodį tarė Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos seniūnė Danguolė Mikelienė, įteikusi padėkos dovaną šventę muzikos garsais nuskaidrinusiems kolektyvams.
Šalies poetų eilėmis susirinkusiųjų širdis glostė aktyvi visuomenininkė, bibliotekos bičiulė, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Rolanda Rakauskienė. Jautrius padėkos žodžius mamoms, lumpėniškiams, meninės programos atlikėjams ir bibliotekos lankytojams dovanojo Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Rita Vidraitė.
Bibliotekininkė dėkojo visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo bei besirūpinusiems, kad jis būtų kuo šiltesnis ir jaukesnis. Susirinkusieji kviesti pratęsti pokalbius prie kavos ar arbatos puodelio.
- Popietės dalyvius ir svečius sveikina Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filialo bibliotekininkė Nijolė Šedienė. Nuotraukų autorė – Asta Andrulienė
Birželio 16 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko seminaras „Seksualinis smurtas: atpažinti, suprasti, reaguoti“ ir projekto „Nematomi » Daugiau
Šilutės kultūros centro koordinuojamas nacionalinis kultūros kelias „Vėtrungių kelias“ birželio 22-26 dienomis kviečia gyventojus ir regiono svečius pasinerti » Daugiau
Birželio 5 d. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko mokymai kultūros darbuotojams „Kaip išlikti emociškai stipriam » Daugiau
Kasmet Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos regionų bibliotekininkus buriantis bibliotekininkų sąskrydis 2026 m. birželio 11–12 dienomis vyko jau 25-ąjį » Daugiau
Birželio 4 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko dokumentinio filmo „Primatologių trijulė“ („Trimates“, rež. Mark Starowicz, Caitlin » Daugiau
Mokslo metams artėjant prie pabaigos, atsiveria durys į ilgai lauktas atostogas – laiką, kai dienos tampa laisvesnės, o » Daugiau
Kartu su šventišku Šilutės miesto 515-uoju gimtadieniu, nuvilnijo po penkerių metų grįžusi tradicinė kraštiečių sueiga „Šviesos parnešti, gera » Daugiau
2026-ųjų gegužės 27-osios vakaras Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje tapo bendrystės, įkvėpimo ir prasmingo žodžio švente. Čia vyko » Daugiau
2026 m. gegužės 14–15 dienomis Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka organizavo seminarą Klaipėdos regiono viešųjų bibliotekų kraštotyros » Daugiau
Gegužės 5 dieną Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko praktiniai mokymai „Lėšų pritraukimo strategija“, subūrę Šilutės rajono ir » Daugiau








Parašykite komentarą