Šrifto dydis:
2019-10-14

Lošimo namuose „KasZino“ paminėta Vietos savivaldos diena


Autorius: Informacijos skyriaus informacija, Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka
Rubrikose: Įvairenybės

Nuotraukos bibliotekos

Nuotraukos bibliotekos

 

Spalio 10-ąją Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka kartu su Šilutės rajono savivaldybe surengė intelektualias žaidynes „Bendruomenių susirėmimai“, skirtas Vietos savivaldos dienai. Šiemet bibliotekininkai renginio dalyvius pasitiko lošimo namuose „KasZino“, kurie tą dieną buvo įrengti Šilutės Hugo Šojaus konferencijų centre. Savo svečius aptarnavo, globojo ir jais rūpinosi lošimo namų „KasZino“ aukšto lygio personalas – Zinutės ir Kaziukai.

Šventėje dalyvavo Šilutės rajono savivaldybės tarnautojai ir šventės temą atitinkančia apranga bei atributika pasipuošusios 12 komandų iš Šiltutės rajono savivaldybės administracijos bei 11 seniūnijų. Pirmą kartą prie šių žaidynių prisijungė ir jėgas išbandė Šilutės rajono savivaldybės tarybos narių komanda „Vietos politikai“.

Susirinkusius Vietos savivaldos dienos proga sveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, kreipdamasis į bendruomenių atstovus, seniūnaičius, administracijos darbuotojus, Savivaldybės tarybos narius bei svečius. Jis minėjo, kad savivalda yra pamatinis demokratijos pagrindas. Meras dėkojo visiems, prisidedantiems prie savivaldos, už jų darbą ir indėlį kuriant Šilutės krašto gerovę. Administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudienė irgi prisidėjo prie mero sveikinimo ir pasidžiaugė, kad į šventę susirinko gausus būrys dalyvių, linkėjo sėkmės žaidime „KasZino“.

Žaidimą pradėti buvo suteikta teisė naujokų komandai „Vietos politikai“. Šios komandos kapitonas Tomas Budrikis pirmasis išsuko kazino ruletę ir Zinutės paskaičiuotus laimėtus žetonus parnešė savo komandai. Vėliau kiekvienos komandos kapitonas buvo kviečiamas prie ruletės išbandyti savo sėkmę. Intelektualiose žaidynėse komandoms teko atsakyti į pateiktus klausimus, susijusius su savivalda ir kazino. Papildomos užduotys komandoms suteikė galimybę laimėti papildomų žetonų. Viena iš užduočių – „BINGO“. Šios užduoties metu komandos turėjo užbraukti Bingo kortelėse tam tikrų skaičių derinį, sudarantį eilutę. „BINGO“ laimėtojais paskelbta „Ūsorių“ komanda, kuri savo kaupiamąjį fondą papildė 100 eurų vertės žetonais. Kitos komandos, užbraukusios eilutę, gavo po 50 eurų vertės žetonų.

Dvikovos užduotyje „Blic klausimai“ rungėsi Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė, priešininku išsirinkusi Žemaičių Naumiesčio seniūną Virgilijų Stasiulį. Visos komandos turėjo galimybę atlikti statymus už pasirinktą komandą, o laimėjimo atveju statymai komandoms dvigubėjo. Dvikovą laimėjo Žemaičių Naumiesčio komanda „Atsipūtę!“, atstovaujama seniūno.

Trečioji užduotis „Tiesiog šok!” reikalavo vienam išrinktam komandos nariui sušokti šokį pagal skambančią dainą ir ekrane matomus šokio judesius. Meras Vytautas Laurinaitis, pasitaręs su Administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudiene, nusprendė geriausia šokėja paskelbti Kintų seniūnijos komandos „Kintukai“ astovę, pelniusią 100 eurų vertės žetonų. Papildomų žetonų komandos galėjo pelnyti ir už ypatingą dėmesį Zinutėms, dalijusioms tą vakarą žetonus.

Šiais metais intelektualiose žaidynėse „Bendruomenių susirėmimai“ trečiąją vietą užėmė 12 taškų surinkusi Katyčių seniūnijos komanda „Auxilia“. Antrąją vietą užėmė Šilutės rajono savivaldybės komanda „WTF“ (Walstybės Tarnautojų Frakcija), surinkusi 14 taškų. Pirmoji vieta atiteko Gardamo seniūnijos komandai „Gardamukai“, pelniusiai 14 taškų, tačiau atsakinėjusiai greičiau nei pastaroji komanda. Daugiausiai žetonų surinko ir papildomą prizą laimėjo Vainuto seniūnijos komanda „Ąžuolynas“. Komandas sveikino ir dovanas teikė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudienė bei Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos direktorė Laima Dumšienė. Pasibaigus apdovanojimams meras padėkojo viešosios bibliotekos darbuotojams, renginio metu tapusiems Krupjė bei Zinutėmis ir Kaziukais, už puikiai surengtą šventę ir įteikė dovaną.

Renginys organizuotas įgyvendinant projektą „Bibliotekos sociumas“ (vadovė Sandra Jablonskienė), finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„Šilutės žinios” redakcija už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Informuokite „Šilutės žinios” redakciją apie netinkamus komentarus.

Pagėgiuose atidengta mozaika, kviečianti prabilti apie nutylimas temas Pagėgiuose atidengta mozaika, kviečianti prabilti apie nutylimas temas 

  Birželio 16 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko seminaras „Seksualinis smurtas: atpažinti, suprasti, reaguoti“ ir projekto „Nematomi » Daugiau

MAŽOJI LIETUVA KVIEČIA ATRASTI NAUJUS KAFIJOS SKONIUS MAŽOJI LIETUVA KVIEČIA ATRASTI NAUJUS KAFIJOS SKONIUS 

  Šilutės kultūros centro koordinuojamas nacionalinis kultūros kelias „Vėtrungių kelias“ birželio 22-26 dienomis kviečia gyventojus ir regiono svečius pasinerti » Daugiau

Kultūros darbuotojai stiprino emocinį atsparumą Kultūros darbuotojai stiprino emocinį atsparumą 

  Birželio 5 d. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko mokymai kultūros darbuotojams „Kaip išlikti emociškai stipriam » Daugiau

Pagėgių krašto bibliotekininkai dalyvavo jubiliejiniame – 25-ajame bibliotekininkų sąskrydyje Pagėgių krašto bibliotekininkai dalyvavo jubiliejiniame – 25-ajame bibliotekininkų sąskrydyje 

  Kasmet Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos regionų bibliotekininkus buriantis bibliotekininkų sąskrydis 2026 m. birželio 11–12 dienomis vyko jau 25-ąjį » Daugiau

Vydūno viešojoje bibliotekoje – dokumentinis filmas „Primatologių trijulė“: trijų mokslininkių istorija Vydūno viešojoje bibliotekoje – dokumentinis filmas „Primatologių trijulė“: trijų mokslininkių istorija 

  Birželio 4 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko dokumentinio filmo „Primatologių trijulė“ („Trimates“, rež. Mark Starowicz, Caitlin » Daugiau

Vilkyškių biblioteka kvietė vaikus pagauti vasariškas istorijas Vilkyškių biblioteka kvietė vaikus pagauti vasariškas istorijas 

  Mokslo metams artėjant prie pabaigos, atsiveria durys į ilgai lauktas atostogas – laiką, kai dienos tampa laisvesnės, o » Daugiau

Kraštiečių sueigos „Šviesos parnešti, gera padaryti…“ atgarsiai Kraštiečių sueigos „Šviesos parnešti, gera padaryti…“ atgarsiai 

  Kartu su šventišku Šilutės miesto 515-uoju gimtadieniu, nuvilnijo po penkerių metų grįžusi tradicinė kraštiečių sueiga „Šviesos parnešti, gera » Daugiau

Eilių ir dainų skambesy: „Poezijos pavasaris 2026“ Pagėgiuose Eilių ir dainų skambesy: „Poezijos pavasaris 2026“ Pagėgiuose 

  2026-ųjų gegužės 27-osios vakaras Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje tapo bendrystės, įkvėpimo ir prasmingo žodžio švente. Čia vyko » Daugiau

Dalyvauta bibliotekininkų seminare „Kraštotyra bibliotekose: skaitmeninimas, paveldo sklaida ir turinio kuravimas“ Dalyvauta bibliotekininkų seminare „Kraštotyra bibliotekose: skaitmeninimas, paveldo sklaida ir turinio kuravimas“ 

  2026 m. gegužės 14–15 dienomis Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka organizavo seminarą Klaipėdos regiono viešųjų bibliotekų kraštotyros » Daugiau

Kultūros sektoriaus atstovai stiprino lėšų pritraukimo kompetencijas Kultūros sektoriaus atstovai stiprino lėšų pritraukimo kompetencijas 

  Gegužės 5 dieną Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko praktiniai mokymai „Lėšų pritraukimo strategija“, subūrę Šilutės rajono ir » Daugiau

Naujienų paieška pagal datą
2026 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930