Festivalio „MUZIKINĖ VERDENĖ 2017“ baigiamajame koncerte – rajono meno kolektyvai
Autorius: Birutė Morkevičienė
Rubrikose: Įvairenybės
Rugsėjo 15-ąją Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje įvyko paskutinis šiais metais festivalio „Muzikinė Verdenė 2017“ koncertas, skirtas Tautinio kostiumo metams. 17.00 valandą vyko edukacinė paskaita „Ką pasakoja bažnyčios freskos“ (3 dalis). Lektorius kunigas Remigijus Šemeklis.
Prieš koncertą, kuris prasidėjo 18.00 valandą, į bažnyčią rinkosi daugiau žiūrovų. Atėjo ištikimiausi „MUZIKINĖS VERDENĖS 2017“ gerbėjai, daugelis nepraleidę nė vieno koncerto. Koncertą pradėjo liaudies instrumentų meistras maestro Kazimieras Budrys. Vėliau vienas po kito pasirodė jaunieji būsimieji atlikėjai ir rajono meno kolektyvai. Koncertavo Šilutės kultūros ir pramogų centro mišrus vokalinis ansamblis „Mingė“, folkloro ansamblis „Verdainė“ (abiejų ansamblių vadovė Regina Jokubaitytė) bei moterų vokalinis ansamblis „Vaivora“ (vadovė Gražina Liaudanskienė). Koncertą papuošė jaunieji atlikėjai. Fortepijonu grojo Meda Siliūtė (mokytoja Liudmila Tunaitienė), eufonija grojo Kasparas Nognius (koncertmeisterė Giedrė Augaitytė). Dainavo Šilutės meno mokyklos jaunučių choras, diriguojamas mokyklos direktorės Daivos Pielikienės. A capella tris dainas atliko Juknaičių moterų vokalinis ansamblis „Vėjūnė“ (vadovė Jūratė Šukienė). Po bažnyčios skliautais dieviškai skambėjo vargonų ir birbynės duetas (atlikėjai Gražina Dirgėlienė ir Kazimieras Budrys).
Po baigiamojo festivalio koncerto Kultūros ir pramogų centro direktorė dėkojo koncerte dalyvavusiems atlikėjams ir kolektyvams, apgailestavo, kad įvyko paskutinis festivalio koncertas. Visiems kolektyvams padovanojo gėlių ir padėkos raštus. Tarsi upės versmė iš visų pusių koncerto dalyviai suplaukė bendrai nuotraukai.
Buvo gražiai paminėti Tautinio kostiumo metai ir artėjantis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis. Puikiai skambėjo koncerto dalyvių ir žiūrovų atliekama lietuvių liaudies daina „Ant kalno klevelis“.
- ?
- ?
- ?
- Nuotraukos Birutės Morkevičienės
Birželio 4 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko dokumentinio filmo „Primatologių trijulė“ („Trimates“, rež. Mark Starowicz, Caitlin » Daugiau
Mokslo metams artėjant prie pabaigos, atsiveria durys į ilgai lauktas atostogas – laiką, kai dienos tampa laisvesnės, o » Daugiau
Kartu su šventišku Šilutės miesto 515-uoju gimtadieniu, nuvilnijo po penkerių metų grįžusi tradicinė kraštiečių sueiga „Šviesos parnešti, gera » Daugiau
2026-ųjų gegužės 27-osios vakaras Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje tapo bendrystės, įkvėpimo ir prasmingo žodžio švente. Čia vyko » Daugiau
2026 m. gegužės 14–15 dienomis Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka organizavo seminarą Klaipėdos regiono viešųjų bibliotekų kraštotyros » Daugiau
Gegužės 5 dieną Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko praktiniai mokymai „Lėšų pritraukimo strategija“, subūrę Šilutės rajono ir » Daugiau
Gegužės 18 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos erdvėse tvyrojo kūrybiška nuotaika, jaunatviškas šurmulys ir fotografijos pažinimo džiaugsmas. » Daugiau
Už lango žydint obelaitėms, o gamtai puošiantis pavasario spalvomis, 2026 m. gegužės 14 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje » Daugiau
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Stoniškių filiale 2026 m. gegužės 14 d. organizuota literatūrinė-meninė popietė „Biblioteka – šeimoms: » Daugiau
Gegužės 7 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyravo jauki ir bendrystės kupina atmosfera – čia vyko dokumentinio » Daugiau

















Parašykite komentarą