Knygos „Emilio laiškas“ pristatymas Grabupių ir Žemaičių Naumiesčio bibliotekose
2016-04-20
Balandžio 15-ąją, Kultūros dieną, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių ir Žemaičių Naumiesčio filialuose vyko antrojo nacionalinio literatūros konkurso, inicijuoto ir organizuoto Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“, geriausio debiuto premijos laimėtojos Ignės Zarambaitės literatūrinės pasakos…
