Rankų lenkikė Eglė Vaitkutė penktą kartą iš eilės išrinkta geriausia policijos sportininke Rankų lenkikė Eglė Vaitkutė penktą kartą iš eilės išrinkta geriausia policijos sportininke

Baigėsi praėjusių metų geriausių policijos sportininkų rinkimai. Sportininkai buvo renkami iš sudaryto kandidatų sąrašo pagal policijos įstaigų pateiktus duomenis. Pasiekdama tam » Daugiau

Šilutiškė policininkė Eglė Vaitkutė turnyre „UNIVERSAL Armwrestling Cup“ buvo nenugalima Šilutiškė policininkė Eglė Vaitkutė turnyre „UNIVERSAL Armwrestling Cup“ buvo nenugalima

I tarptautiniame rankų lenkimo turnyre „UNIVERSAL Armwrestling Cup“, kuris vyko Klaipėdoje, startavo daugiau nei 70 pajėgiausių Latvijos, Kaliningrado bei Lietuvos sportininkų. » Daugiau

E. Vaitkutė apgynė Pasaulio čempionės vardą E. Vaitkutė apgynė Pasaulio čempionės vardą

Daugkartinė pasaulio ir Europos rankų lenkimo čempionė šilutiškė policininkė Eglė Vaitkutė Vilniuje vykusiose planetos pirmenybėse apgynė Pasaulio čempionės vardą – moterų » Daugiau

Geriausia policijos sportininke ketvirtą kartą iš eilės išrinkta Eglė Vaitkutė Geriausia policijos sportininke ketvirtą kartą iš eilės išrinkta Eglė Vaitkutė

Tęsiant per daugelį metų susiklosčiusias policijos sporto tradicijas, Policijos departamentas prie VRM kartu su policijos įstaigų atstovais sudarė geriausių praėjusių metų » Daugiau

E. Vaitkutė 10-ąjį kartą tapo pasaulio rankų lenkimo čempione E. Vaitkutė 10-ąjį kartą tapo pasaulio rankų lenkimo čempione (3)

Rugsėjo 1-8 dienomis Lenkijos mieste Gdynioje vykusiame jau 35-ajame pasaulio rankų lenkimo čempionate šilutiškė policininkė Eglė Vaitkutė tiek dešinės, tiek kairės » Daugiau

Pamario tvirtarankiai pažadą ištęsėjo – iškovojo čempionų vardą Pamario tvirtarankiai pažadą ištęsėjo – iškovojo čempionų vardą (3)

Šeštadienį (kovo 2 d.) Šilutės rajono tvirtarankiai, kuriuos treniruoja Šilutės sporto klubo „Pamarys“ vadovas Aleksandras Pancerovas bei Žemaičių Naumiesčio gimnazijos kūno » Daugiau

Šyliškiai ir naumiestiškiai rajono garbę gynė tarptautiniame turnyre Šyliškiai ir naumiestiškiai rajono garbę gynė tarptautiniame turnyre

Vakar (lapkričio 24 d.) Šiauliuose, naktiniame klube „Martini“ vykusiame tarptautiniame tvirtarankių „Reflex cup 2012“ turnyre rajono garbę gynė Gardamo seniūnijos sporto » Daugiau

Rankų lenkikė Eglė Vaitkutė aštuntą kartą tapo pasaulio čempione Rankų lenkikė Eglė Vaitkutė aštuntą kartą tapo pasaulio čempione

Šilutiškė rankų lenkikė Eglė Vaitkutė Brazilijoje, San Paulo mieste, vykusiose planetos rankų lenkimo pirmenybėse suaugusiųjų svorio per 80 kg kategorijoje tiek dešinės, » Daugiau

Du šilutiškiai rankų lenkikai tapo Europos čempionais Du šilutiškiai rankų lenkikai tapo Europos čempionais

Daugkartinė Europos ir pasaulio čempionė šilutiškė Eglė Vaitkutė Gdanske (Lenkija) vykusiame Europos XXII rankų lenkimo čempionate apgynė stipriausios rankų lenkikės vardą ir » Daugiau

E.Vaitkutė Švedijoje tapo nugalėtoja (video) E.Vaitkutė Švedijoje tapo nugalėtoja (video)

Pasaulio moterų komandų rankų lenkimo ketvirtajame iššūkio taurės varžybų „World Challenge 2012“ turnyre Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnė Eglė Vaitkutė tapo absoliučia » Daugiau

Geriausia policijos sportininke antrus metus iš eilės išrinkta Eglė Vaitkutė Geriausia policijos sportininke antrus metus iš eilės išrinkta Eglė Vaitkutė (2)

Baigėsi 2011 m. geriausių policijos sportininkų dešimtuko rinkimai. Šiemet buvo pateiktos net 34 sportininkų kandidatūros, iš kurių policijos įstaigos rinko geriausiuosius. Iš » Daugiau

E.Vaitkutė septintą kartą tapo planetos čempione, R. Žvirblytė – pirmą E.Vaitkutė septintą kartą tapo planetos čempione, R. Žvirblytė – pirmą (1)

Šilutės policijos tyrėja Eglė Vaitkutė iš Kazachstane, Almatoje vykusio pasaulio rankų lenkimo čempionato sugrįžo iškovojusi pasaulio čempionės titulą.   E. Vaitkutė neturėjo » Daugiau

V.Parnauskienė Gargžduose iškovojo absoliučios čempionės vardą V.Parnauskienė Gargžduose iškovojo absoliučios čempionės vardą

Gruodžio 3 d. Gargžduose, viešbutyje „Lijo“ vykusiame „VICTORIA“ TAURĖ – 2011 rankų lenkimo turnyre šyliškė Vilija Parnarauskienė iškovojo absoliučios nugalėtojos titulą.   » Daugiau

Šylių kaimo sportininkių pagerbimas Šylių kaimo sportininkių pagerbimas

Ketvirtadienio popietę Šilutės savivaldybės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių filiale Šylių bendruomenė ir Gardamo seniūnijos seniūnas T.Balčytis pagerbė Šylių kaimo sportininkes, tai rankų » Daugiau

Eglė Vaitkutė XXI Europos rankų lenkimo čempionate apgynė čempionės vardą Eglė Vaitkutė XXI Europos rankų lenkimo čempionate apgynė čempionės vardą (2)

Lietuvos rankų lenkimo rinktinė dalyvavo Turkijos mieste Kemere vykusiame XXI Europos rankų lenkimo čempionate.   Suaugusių kategorijoje septintus metus iš eilės » Daugiau