2018-04-30

Vilkyčiuose vyko ieties metimo varžybos

Rubrikose: Sportas

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Vilkyčiuose vyko ieties metimo varžybos keturiose amžiaus grupėse: vaikai, jaunučiai, jauniai, suaugusieji. Šioms varžyboms taures ir medalius skyrė buvęs Lietuvos jaunučių rinktinės narys Gediminas Keizeris.

Varžybose dalyvavo žinomi sportininkai, ankščiau gynę Lietuvos garbę tarptautinėse varžybose. Tai sporto meistras Valentas Voveris, kurio rezultatas ieties metime buvo 73,35m, kandidatai į sporto meistrus Aleksandr Kozlov – geriausias rezultatas 71,13m, Kristina Kozlovienė, Motiejus Jančauskas, kurio asmeninis rezultatas 69,73m, ir Andrius Bajoras.

Vaikų grupėje nugalėtojais tapo: Mamertas Skaburskis I vieta, Edvinas Rumšas IIv.,  Valdas Mikužis IIIv.

Tarp jaunučių pirma buvo Kamilė Šulcaitė 26,47m, Marius Rudzevičius Iv. 55,88m geriausias sezono rezultatas Lietuvoje tarp jaunučių. Antras liko Justas Žilius, o trečias Marijus Ubis.

Gintarė Paulauskaitė (Vilnius) pirmą vietą pelnė jaunių grupėje 38,59m antras rezultatas šalyje šį sezoną. Emilis Urbonas nugalėjo su 46,53m rezultatu, o Dovydas Virbinskis iškovojo IIv. 45,52m, trečias liko Laurynas Norkus.

Tarp moterų pirma Kristina Kozlovienė (Klaipėda) 30,00m, antra Vilma Daugilienė (Gargždai).

Vyrų grupėje varžėsi 13 dalyvių. Jų tarpe buvę Lietuvos rinktinės nariai įvairiose amžiaus grupėse: Donatas Klumbys (jauniai), Edvinas Dulkys (jaunučiai). Absoliučiu varžybų nugalėtojų tapo Valentas Voveris (Šilalė) 58,62m. jam buvo įteikta didžioji varžybų taurė. Motiejus Jančauskas (Vilkyčiai) antras 54,44m, trečias Daivaras Fabijanavičius (Vilkyčiai) 51,15m.

Myliu Silute

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„Šilutės žinios” redakcija už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Informuokite „Šilutės žinios” redakciją apie netinkamus komentarus.

Marius Rudzevičius tapo Baltijos šalių jaunučių čempionu Marius Rudzevičius tapo Baltijos šalių jaunučių čempionu

Jelgavoje (Latvija) Baltijos šalių jaunimo ir jaunučių komandiniu čempionatu vasaros metimų sezoną baigė šalies jaunučių amžiaus sportininkai.   » Daugiau

Ilgojo savaitgalio renginiai Ilgojo savaitgalio renginiai

Penktadienį, Valstybės minėjimo dieną, Šilutėje pirmą kartą surengtas galiūnų pasirodymas – įvyko Baltijos galiūnų komandinis čempionatas. Nors žiūrovams » Daugiau

Vilkyčių ieties metikai iškovojo tris medalius Vilkyčių ieties metikai iškovojo tris medalius

Klaipėdoje vykusiose Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybėse medalius iškovojo Vilkyčių ieties metikai.   Gintarė Paulauskaitė, atstovaudama Vilniaus ir » Daugiau

Dešimtyje savivaldybių bus įrengti lauko treniruokliai Dešimtyje savivaldybių bus įrengti lauko treniruokliai

Gegužės mėnesį Lietuvos olimpinis fondas (LOF) drauge su partneriu „Coca-Cola“ pradėjo gyventojų sveikatingumo ir užimtumo projektą „Išjudink save“, » Daugiau

Jaunių pirmenybėse vėl sėkmingai pasirodė vilkytiškiai Jaunių pirmenybėse vėl sėkmingai pasirodė vilkytiškiai

Birželio mėn. pagrindinių varžybų sezonas buvo sėkmingas,  NVŠ programos dalyviams, ieties metikams iš Vilkyčių pagrindinės mokyklos. Trys mokiniai » Daugiau

Miškininkų indėlis į Pamario krašto aplinkos gražinimą Miškininkų indėlis į Pamario krašto aplinkos gražinimą

Šiandien (birželio 6 d.) Šilutės rajono miškininkų iniciatyva surengta graži atnaujintos „Beždžionių pliažo“ poilsiavietės atidarymo šventė. Jos atidarymo » Daugiau

Oficialiai atidarytas Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos stadionas Oficialiai atidarytas Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos stadionas

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Mero pavaduotojas Algis Bekeris, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, Tarybos nariai Antanas » Daugiau

Apdovanoti Vilkyčių pagrindinės mokyklos geriausi sportininkai Apdovanoti Vilkyčių pagrindinės mokyklos geriausi sportininkai

Gražų gegužės vakarą Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai, jų tėveliai ir mokyklos sporto rėmėjai rinkosi į geriausiųjų 2017 metų » Daugiau

Geriausi rajono mokyklų sportininkai į varžybas vyksta savo lėšomis Geriausi rajono mokyklų sportininkai į varžybas vyksta savo lėšomis

Lietuvos ilgų metimų čempionate Šilutės rajono garbę gynė keletas Vilkyčių moksleivių, kurie į varžybas vyko savo lėšomis.   » Daugiau

Vilkyčiuose vyko ieties metimo varžybos Vilkyčiuose vyko ieties metimo varžybos

Vilkyčiuose vyko ieties metimo varžybos keturiose amžiaus grupėse: vaikai, jaunučiai, jauniai, suaugusieji. Šioms varžyboms taures ir medalius skyrė » Daugiau