2019-04-10

Šilutiškiai šokėjai dalyvavo tarptautinėse varžybose

Rubrikose: Sportas

Nuotrauka Šilutės r. savivaldybės

Šilutės sportinių šokių klubo „Lugnė“ (vadovė Asta Maigienė) Erikos ir Augustino pora dalyvavo „Standart rising star youth“ varžybose, vykusiose Portugalijoje. Šilutiškių pora užėmė 5 vietą.

Šiose varžybose teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėja šilutiškė Asta Maigienė.

Myliu Silute

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„Šilutės žinios” redakcija už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Informuokite „Šilutės žinios” redakciją apie netinkamus komentarus.

Vilkytiškių lengvaatlečių pasiekimai Vilkytiškių lengvaatlečių pasiekimai

XV Europos jaunimo vasaros olimpiniame festivalyje Azerbaidžano sostinėje Baku dalyvavęs vilkytiškis Marius Rudzevičius buvo aštuntas ieties metime. Kaip » Daugiau

K. Jašauskaitė čempionate iškovojo garbingą ketvirtąją vietą K. Jašauskaitė čempionate iškovojo garbingą ketvirtąją vietą

Vasariškomis liepos 26-27 dienomis Palangos miesto stadione vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame Šilutės garbę gynė trys rajono » Daugiau

Pasveikintas Pasaulio čempiono vardą pelnęs sportininkas Pasveikintas Pasaulio čempiono vardą pelnęs sportininkas

Šilutės rajono savivaldybės sporto tarybos posėdžio metu liepos 10 d. pasveikintas ypatingą titulą turintis žmogus. Galime didžiuotis, jog » Daugiau

G. Paulauskaitė ir M. Rudzevičius pelnė pirmąsias vietas G. Paulauskaitė ir M. Rudzevičius pelnė pirmąsias vietas

Alytuje Lietuvos jaunių čempionate gerai Šilutę atstovavo vilkytiškiai, dabar Vilniaus sporto centro sportininkai. Gintarė Paulauskaitė iškovojo I vietą » Daugiau

Marius Rudzevičius pelnė du aukso medalius Marius Rudzevičius pelnė du aukso medalius

Vilniuje Lietuvos jaunimo ir U23 čempionate kartu vyko tarptautinės jaunimo varžybos, kuriose dalyvavo Baltarusijos lengvaatlečiai. Rungtyniauta 17 rungčių. » Daugiau

Vilkyčių ietės metikai džiugina savo pasiekimais Vilkyčių ietės metikai džiugina savo pasiekimais

Birželio 15-16 d. Uogrėje (Latvija) vyko Latvijos Prezidento taurės varžybos ir Baltijos šalių komandų čempionatas. Lietuvos suaugusių komandą » Daugiau

Vilkytiškių ietės metikų pasiekimai Vilkytiškių ietės metikų pasiekimai

Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybose gerai pasirodė vilkytiškiai, dabar Vilniaus Ozo gimnazijos sportininkai, Marius Rudzevičius ir Gintarė » Daugiau

Buvę vilkytiškiai skina pergales Buvę vilkytiškiai skina pergales

Birštone pravestos metimų varžybos, kuriose su suaugusiais gerai rungtyniavo buvę vilkytiškiai, o dabar Vilniaus Ozo gimnazijos sporto klasės » Daugiau

Įvyko sportinių šokių konkursas „Pamario pora 2019“ Įvyko sportinių šokių konkursas „Pamario pora 2019“

Šilutėje gegužės 12-ąją vyko tikra šokio šventė – sportinių šokių konkursas „Pamario pora 2019“. Jo metu šokėjai varžėsi » Daugiau

Vilkyčių jaunieji metikai Iškovojo 6 medalius Vilkyčių jaunieji metikai Iškovojo 6 medalius

Palangoje vykusiame Lietuvos metimų čempionate gerai rungtyniavo Vilkyčių jaunieji NVŠ (neformalus vaikų švietimas) metikai. Iškovoti 6 medaliai. Trys » Daugiau