Šrifto dydis:
2011-05-18

Šilutės rajono mokyklų pavasario kroso varžybos

Rubrikose: Sportas  Žymos: ,

Šilutės rajono mokyklų pavasario kroso varžybų dalyviai. Nuotrauka Šilutės sporto mokyklos

Kaip ir kiekvieną pavasarį, taip ir šiemet, gegužės 11 d. įvyko Šilutės rajono mokyklų pavasario kroso varžybos. Miesto stadiono parke susirinko 260 bėgikų (17 komandų). Tarp gimnazijų ir vidurinių mokyklų nugalėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos lengvaatlečiai, tarp pagrindinių mokyklų geriausiai pasirodė Katyčių rinktinė, – praneša Šilutės sporto mokyklos tinklaraštis.

Kroso varžybas organizavo mūsų sporto mokykla. Gimnazijoms ir vidurinėms mokykloms atstovavo 6 komandos, o pagrindinėms mokykloms – 11. Į komandos sudėti įėjo 15 sportininkų, įskaitai imta po 11 geriausiųjų rezultatų.

Jauniausi (10-11 m.) bėgo 500 m., tarp mergaičių prizines vietas pasidalino: Katyčių pagr. mokyklos mokinės E. Šedytė (finišavo pirma), R. Baltušytė (atbėgo antra), ir trečia kirto finišą – vainutiškė S. Sudeikytė.

Tarp berniukų greičiausias buvo Pamario pagrindinės mokyklos auklėtinis T. Seminauskas. 2-3 vietas užėmė M. Stanišauskas iš Juknaičių ir švėkšniškis E. Stankus.

12-13 m. amžiaus vaikų grupėje tarp mergaičių nugalėjo K. Bružinskaitė (M. Jankaus mokykla,) ir Antrą vietą užėmė G. Vytuvytė (Pamario mok.), o trečią – A. Ambrulaitytė (Pamario mok).

Tarp berniukų nugalėjo R. Petraitis (Traksėdžiai). Antrą – L. Bergelis (Švėkšna) ir trečią – G. Šumalovas (M. Jankaus mok.).

Mergaitės (14-15 m.) bėgo 500 m, berniukai – 1000 m. Čempionų vardus iškovojo rusniškė A. Noreikaitė ir naumiestiškis E. Ciparis. Sidabro ir bronzos medalius pelnė G. Cirtautaitė (Kintai) ir A. Staigirtaitė (Vilkyčiai), L. Konaverskis (Šilutės I gim.) ir I. Mickūnas (Katyčiai).

Tarp 16-17 m. bėgikų greičiausia buvo vainutiškė A. Burzdžiūtė (1000 m – 3.27,9) ir švėkšniškis E. Valius (2000 m – 6.42,0). 2-3 vietas užėmė D. Vytytė (Traksėdžiai) ir L. Miklovytė (Žemaičių Naumiestis), A. Gruzdovas (Katyčiai) ir M. Petrošius (Usėnai).

18-mečių varžybas laimėjo bėgikė D. Bliūdžiūtė (1000 m.) ir naumiestiškis A. Tumaitis (2000 m.). 2-3 vietas užėmė E. Čiumakovaitė (Vydūno gim.) ir G. Valaitytė (Kintai), A. Rauktys (Vydūno gim.) ir E. Bendikas (Kintai).

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„Šilutės žinios” redakcija už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Informuokite „Šilutės žinios” redakciją apie netinkamus komentarus.

Fotoreportažas: Juknaičiuose vasara palydėta su žirgais Fotoreportažas: Juknaičiuose vasara palydėta su žirgais

Juknaičių žirgų sporto klubas bei Juknaičių kaimo bendruomenė vasarą palydėjo su žirgais.         » Daugiau

E.Petrauskui olimpiada baigta E.Petrauskui olimpiada baigta

Svorio kategorijos iki 64 kg kovojęs šilutiškis Evaldas Petrauskas (164 cm) Rio de Žaneire krito jau pirmoje kovoje » Daugiau

Šilutės „Šilutė“ pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui Šilutės „Šilutė“ pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui

Paskutinę liepos savaitę Šilutės vyrų krepšinio komanda pradėjo pasirengimą artėjančiam 2016/2017 metų Nacionalinės krepšinio lygos sezonui. Jau rugpjūčio » Daugiau

Sėkmingas mėnuo ieties metikei Gintarei Paulauskaitei Sėkmingas mėnuo ieties metikei Gintarei Paulauskaitei

Liepos mėnuo buvo sėkmingas Vilkyčių pagrindinės mokyklos moksleivei Gintarei Paulauskaitei. Kaune vykusiose Lietuvos jaunučių žaidynėse ji iškovojo sidabro » Daugiau

Finišavo Šilutės gatvės krepšinio lyga Finišavo Šilutės gatvės krepšinio lyga

Finišo tiesiąją liepos 29 d. pasiekė pirmą kartą šiais metais startavusi Šilutės gatvės krepšinio lyga. Penktadienį mažajame ir didžiajame » Daugiau

Pasieniečiai surengė paplūdimio tinklinio turnyrą Pasieniečiai surengė paplūdimio tinklinio turnyrą

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau VSAT) Pagėgių rinktinėje surengtą paplūdimio tinklinio turnyrą atidarė ir susirinkusiesiems sveikinimo » Daugiau

Baigėsi pirmasis Šilutės krepšinio gatvės lygos etapas Baigėsi pirmasis Šilutės krepšinio gatvės lygos etapas

Taigi baigėsi pirmasis etapas, o jo pabaiga praėjusį ketvirtadienį buvo išties įspūdinga!   Abejos rungtynės buvo žaidžiamos » Daugiau

Fotoreportažas: Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynės Fotoreportažas: Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynės

Šiandien vyko Šilutės rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynių I etapas. Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais bei » Daugiau

Šilutės gatvės krepšinio lyga pasiekė pusiaukelę Šilutės gatvės krepšinio lyga pasiekė pusiaukelę

Birželio mėnesį Šilutėje pirmą kartą startavo „Šilutės krepšinio gatvės lyga“. Praėjusią savaitę buvo sužaistos paskutinės pirmojo rato » Daugiau

Šilutės futbolininkai (U13) dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre Ostrudoje Šilutės futbolininkai (U13) dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre Ostrudoje

Šilutės rajono savivaldybės partnerių Ostrudoje kvietimu, Šilutės futbolininkai (U13) dalyvavo Tarptautiniame futbolo turnyre „Ostroda Cup 2016“, kuriame » Daugiau